reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Philips 190P7ES

tmoris (7)|13.1.2007 18:54
dosud jsem cekal na recenzi na hp lp1965, nicmene info na nej z ruznych mist nezni prilis idealne a na OC foru jsem se docetl o kousku Philips 190P7ES, ktery udajne neni vubec spatny. Nemate ho nekdo, zkusenosti apod?
Slosi (75)|13.1.2007 19:25
Já ho mám od října/06 - největší problém s ním byla jeho dostupnost. Je to *VA panel takže pozorovací úhly jsou slušný. Konektivitu má dostačující až nadstandardní a co se reakcí týče si nemůžu stěžovat - sice nějaký hodně rychlý překreslení u hry je znát ale video je v pohodě a hry většinou taky. Vžhodou je záruka (reklamace má být uznána i při jednom vadným subpixelu). Akorát je matný, takže co do hloubky obrazu jsou i lepší monitory, ale zase do něj nekoukám jak do zrcadla. Recenzi jsem na něj pořádnou nenašel (jen jednu v Nj a tím nemluvím). Naklonitelnost,.. panelu je slušná (má i pivot). Možná knoflíky mohli být udělány tak že by z nich člověk měl o kousek lepší pocit (občas se v rychlosti nedokliknu), ale zase tam není proč lízt - má fotorezistor a tak může sám upravovat jas podle okolního světla (sice to funguje jen v pár krocích, ale hodí se to - myslím že neumí měnit jas o 100%, ale jenom třeba o 75% od uživatelem nastavený hodnoty v nějakým prostředí). Takže když bude úplně nejvíc světla a vy ho necháte na 100% tak když bude úplná tma tak skončí na cca 25% a níž nepůjde. když A naopak tak bude mít rozsah 0-75%. Ale dá se to i vypnout a neřešit to. To je snasd všechno - myslím.
Když jsem ho kupoval tak jsem nechtěl TN panel. A pak co do poměru cena/výkon jsem bral tenhle a vůbec nelituju.
tmoris (7)|13.1.2007 19:48
dik za reakci, ted jsem objevil http://forum.grafika.cz/read.php?91,1793904 a porad vic se klonim k tomu poridit si eizo 1931..