reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Reproduktory

terryjohn (116)|21.8.2009 13:14
Ahojj mam takovy problem,mam reporduktory Logitech X 530,a kdyz chci poradne zesilit zvuk,tak to vydava strasny zvuk,neco podobneho jako kdyby kviell vetr bo tka neco,nvm jak to presne popssat,nvm cim to je,i kdyz mam subwoofer s basama uplne na minimu,stejne to nepomaha,takze tim to nebude,je to proste takove zvlastni duneni a nvm co s tim,pripada mi to o strasne velke frekvenci,usim to moc dobre nedela,nevite nekdo co s tim,jeslti jste pochopili co jsem tu popsal??pls radu:confused:
Richmond (8084)|21.8.2009 13:46
Dela to jen pri pridavani hlasitosti primo na bednach nebo i pres volume ve windows? Vypada to na potenciometr...
trodas (1753)|21.8.2009 13:50
Pokud nejsou bednicky pokazene, tak pujde o prebuzeny vstup - zkus v PC nastavit hlavni hlasitost na 10, 25, 50 a 75% a sleduj jestli muzes nastavit bedny na plnou hlasitost s neketrym z nastaveni hlasitosti v PC. Tu nejvyssi hlasitost kdy to jeste nekvili a nezkresluje pak v PC pouzivej naporad.
terryjohn (116)|21.8.2009 14:08
takze pro Richmonda-dela to pri pridavani hlasitosti na bednach,ve windowsu sem to mel uplne naplno,tudiz=pro trodasa-zkusil jsem co jsi mi rekl a nastavil bedny na 10,pri pridavani hlasitosti az naplno to nevydalo ani hlasku,bylo to v pohode,ale uz pri pridani na 20 to asi tak kdyz sem otocil kolecko volume do pulky tka to zaclo vydavat ten zvuk,takze to asi necham nastavene na nizsi hopdnote,prototze ja tam mel predtim hned nastavenych plnych 100% takze asi proto :)diky za rady
trodas (1753)|21.8.2009 17:33
To jsem rad, ze uz to neprebuzujes :) A ty bedny jsou myslim take rady...
swaper (28)|22.8.2009 10:42
jinak podobný problém se zvukem jsem měl na notesu když ho dám uplně na maximum tak po čase slyším podivné zvuky "hučení" ale když dám zvuk tak na 70% tak je to ok :)