reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ovladače na GPU

Commanderwar (577)|22.8.2009 10:58
Zdravím mám dnes jíž starší kartu 8800 GT
Poslední ovladače 181.22

A mam dotaz, stale se vydavaji nove a nove drivery, a spíše bych řekl...že na ty novejší karty..

myslite že ma vubec cenu instalovat nove drivery?? na starší karty????
kevin00 (10238)|22.8.2009 11:22
Také je dobré napsat, pro jaký operační systém. Aktuální drivery pro tvou grafickou kartu najdeš zde - jedná se o konfigurátor, kde zadáš požadované informace a ihned víš, zda -li je nový driver k dispozici.
Suprak (408)|22.8.2009 11:41
Ale ještě rychlejší je to přes "Automatically find drivers for my NVIDIA products".
matyyy (2527)|22.8.2009 11:45
[quote=Commanderwar;284642]
myslite že ma vubec cenu instalovat nove drivery?? na starší karty????[/quote]
smysl to ztratilo chvíli po vydání g200 karet
nvidia vždycky optimalizovala pro aktuální grafiky a na starších kartách výkon spíš postupně degradoval
Commanderwar (577)|22.8.2009 11:49
[quote=matyyy;284653]smysl to ztratilo chvíli po vydání g200 karet
nvidia vždycky optimalizovala pro aktuální grafiky a na starších kartách výkon spíš postupně degradoval[/quote]

trefa to sem chtel slyšet..jenže to by človek nemohl delat nic jinyho než....porad testovat ovladače priklad:

Mam hru COD4.....starší ovladače pokažde o trochu zvýšili FPS
jenže pak už se to jistyma ovladačema nezvyšovalo..takže přestalo mit smysl...davat nove

Pak vyjde nova hra napriklad far cry 2....a stale nove a nove ovladače ktere zase o krapec zvyší fps.
ale naopak..postupne znižuji fps u starší hry COD4

je to jen pro priklad..ale skoro mam pocit že to tak je
Commanderwar (577)|29.8.2009 11:50
Jeste bych mel dotaz ohledne ovladaču na GPU

ted jsem asi po pul roce nainstaloval verzi 186.18

a v GPU Z se v senzors Fan speed misto obvyklých 44% najednou vyskočilo na 55%

netušíte čím to je že si to samo u grafiky zvetšilo otačky????

V rivatuneru je nastaveno na auto

jen by me zajimalo zda to nečemu vadi..nebo zda se rychleji vetraček neopotřebuje

pritom teplota grafiky nižžší neni
Commanderwar (577)|28.12.2009 16:58
Zdravím temeř víc jak po roce co je součásti ovladaču PhysX...
kdy stale aktualizuji ovladače na svoji grafickou kartu..8800GT a OS vista 32 bit
stále dochazi k tomu že musím pri instalaci ovladaču ze správce uloh instalaci phys X ručně ukončit, jinak by se mi ovladače vubec nenaistalovaly.

Zkoušel jsem to všelijak dokonce i na čisty OS ale proste mě to děla stále.a vím že dost lidem ne.
Tak by me zajimalo zda jste někdo neprišel čim to je..a nebo zda vám to děla též
Richmond (8084)|28.12.2009 17:23
V poslednich verzich (cca 2-3 ovladace zpet) je zmenena cesta z Agaia\ na nVidia\PhysX\
Mozna mas stare ovladce, ktere sahaji nastare umisteni (+ v nem samozrejme .exe), odinstaloval bych veskere ovladace + PhysX, projel DriverSwepperem, promazal Program Files + C:\nVidia a nainstaloval aktualni ovladace a aktualni PhysX