reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s cenou ntb pls odpovedte!

vinnetou (98)|22.8.2009 19:15
Já vim že se to sem zrovna nehodi, ale potrebuju nutne vedet jednu vec: Objednal jsem si notebook ASUS přímo ze stránek asus.as. Stál tehdy cca 24k, no a ted stoji 21k. A otazka je jakou cenu budu platit až mi tnb přijde. Jestli se treba nevyplati objednavku zrusit a pote znovu objednat.

Prosim vas nepiste mi ze to sem nepatri. Ja to vim, ale neznam ted o vikendu nikoho lepsiho nez vas. Jen mi prosim vas napiste jak to je a potom klidne tento prispevek smazte, (ikdyz je to problem s pc). Moc dekuji predem za odpoved!!!!
swaper (28)|22.8.2009 19:49
Myslím si, že budeš platit takovou cenu, jakou sis "objednal" tedy 24k. Já bych objednávku zrušil a objednal znovu, třeba na nějakého známého aby to nebylo nápadné... :)
matyyy (2527)|22.8.2009 19:54
asi tak objednávka platí jejím potvrzením
nicméně máš právo věc do 14dnů od převzetí vrátit jestli to není něco vyrobeného na zakázku

a taky tě nikdo nedonutí abys věc od přepravce převzal

btw asus.as je obyčejná firma jako třeba czc nic extra s asusem společnýho nemaj (vyjma jména se divým že jim to tolerují)
|Mio| (1333)|22.8.2009 20:08
Ja bych jim zkusil zavolat za jakou cenu ti to posilaji a zdali uz to poslali.

Pokud poslali, tak to neprevezmi a pokud si slusnej muzes jim zaplatit naklady na postovne coz bude max 500,-

A pokud neposlali tak to chtej zaslat za aktualni cenu a nebo objednavku zrus a objednej si to pres e-shop znovu.
xmarek (1676)|22.8.2009 21:22
Cena je většinou dána potvrzením objednávky. Tam by mělo být uvedeno za jakou cenu je zboží prodáváno. Jestliže se v průběhu objednávky cena změní ať už nahoru nebo dolů je směrodatná cena za kterou je zboží objednáno. Z tohoto důvodu např. Alfa při platbě fakturou trvá na zaplacení do 14 dnů od objednání (výkyvy kurzu).
Jinak osobně Vám doporučuji to nechat tak, nebo se Vám může lehce stát, že během rušení objednávky a dalšího objednání najdete např. levnějšího prodejce a pak budete opět stát před stejnou situací. Samozřejmě právo na to máte, ale mi osobně takové jednání připomíná jednání nerozhodného malého dítěte.