Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Komu dáte v předčasných volbách 9. a 10.10. svůj hlas?

Hlasujících
34. Pro hlasování se musíte přihlásit
    The results in this poll are hidden.
  • ODS

Výsledky budou zveřejněné až po ukončení ankety 0%
  • ČSSD

• KDU-ČSL

• TOP09

• KSČM

• SZ

• Jinou - pravicovou stranu

• Jinou - levicovou stranu

• Nepůjdu k volbám

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Předčasné volby do Poslanecké sněmovny 9.-10. října 2009

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    No jestli je ti doopravdy tak "volná", tak 2 kontrolní otázky: 1) Proč se tu angažuješ v politické debatě? 2) Proč něco neuděláš pro to, aby ti něco říkala? Nebo jsi spadl z Marsu a tady jsi jen na dovolené?
    1) Neangažuji, pouze jsem hlasoval a zdělil jsem svůj hlas, protože se za to nestydím + reagoval jsem na tvůj názor a tom, že všichni apolitici jsou vlez do prdelkové
    2 ) Nehodlám s tím dělat nic. Jestli se chceš každý večer rozčilovat u zpráv a každé ráno u novin, rozčiluj se. Je to tvoje věc, já to k životu nepotřebuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Jestli se chceš každý večer rozčilovat u zpráv a každé ráno u novin, rozčiluj se.
    Nad politikou se ovšem rozčilují jen ti, kdo jí nerozumí

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    Nad politikou se ovšem rozčilují jen ti, kdo jí nerozumí
    A proto se do ní nepletu

Obyvatel SHW Avatar uživatele xstreetfighter
    Registrace
    Nov 2007

nejhorší jsou ti pokrytci, co k volbam nechodi a pak maji plnou hubu kecu jak vsechno stoji za hovno...ja chodim ke kazdym volbam, abych si pak mohl stezovat...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

Rozhodnout se nevolit je take volba. Tak mu ji neberte. Protoze s pristupem: volit budu jen tu stranu ktera ma sanci se tam dostat jste na tom jeste hure.

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Už se poprali???

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Bohuzel zase plati, ze (tentokrat s vyjimkou Top-09) kazdy hlas pro neco jineho nez ODS je hlas pro Paroubka (a tedy hlas pro KSČSSD).
    Bohuzel plati, ze lepsi Paroprase nez Tupohlav
    O tom jsme se mohli za par mesicu jeho ouradovani presvedcit. Nedekujeme, tahnete.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Můžete volit politiky nebo jejich programy. Problém je že je velmi málo politiků, kteří by za něco stáli a u programů je to ta samá bída. Ještě navíc programy nezajímají voliče, a politiky přestanou zajímat hned po volbách. Velmi těžký výběr. Můžete ale zkusit tohle
    Není to jen o volbách do EU

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    1) Neangažuji, pouze jsem hlasoval a zdělil jsem svůj hlas, protože se za to nestydím + reagoval jsem na tvůj názor a tom, že všichni apolitici jsou vlez do prdelkové
    2 ) Nehodlám s tím dělat nic. Jestli se chceš každý večer rozčilovat u zpráv a každé ráno u novin, rozčiluj se. Je to tvoje věc, já to k životu nepotřebuji
    Omyl - zprávy nesleduji (TV nevlastním), noviny nečtu/nekupuji = mám klid, ale volím. Tolik k věci.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    Bohuzel plati, ze lepsi Paroprase nez Tupohlav
    O tom jsme se mohli za par mesicu jeho ouradovani presvedcit. Nedekujeme, tahnete.
    Pokud veris jen 0,005% toho co hlasi to bradavicnate ***** tak jsi mirne receno ****

Osobne nevidim temer zadny rozdil mezi cssd a komunisty ..

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    P
    Osobne nevidim temer zadny rozdil mezi cssd a komunisty ..
    Rozdíl tam je. Červená není úplně stejná jako oranžová a nevede je je sexy mozek

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Btw. když už jsme nakousli to téma "volba nejmenšího zla" (volba "proti" nějaké straně, apod.), zrovna před chvílí jsem si přečet velmi zajímavej námět pro zamyšlení, má to něco do sebe a proto mi přijde vhodné se o něj podělit :

Nejmenší zlo je volit politický subjekt, který sice volit nechceme, ale domníváme se, že pravděpodobně napáchá nejmenší škody. Není přitom záruka, že tyto škody budou nejmenší, viz chování ODS po minulých volbách.

Největší užitek je volit politickou stranu, s jejímž programem jsme zajedno. Není přitom záruka, že se tato strana do parlamentu dostane.

Žádný člověk, dokonce ani živočich se přirozeně nechová tak, aby vyhledával nejmenší zlo. Tak se chová jen zmanipulovaný euroobčan. Zbylé organismy vyhledávají maximální prospěch. Je to triviální a přesto na to valná část elektorátu dávno zapomněla. Podívejme se například na úředníky. Všichni úředníci, které znám, volili ČSSD, protože věděli, že tato strana s jejím ohromným přerozdělovacím programem prohloubí jejich moc a příjmy. Krásný příklad maximalizace užitku při volbách.

Myslím, že tyto krásné pozdně letní dny jsou ideální k pohřbu konstruktu nejmenšího zla a nutkavého přesvědčení, že volit malé strany znamená dát hlas komunistům. Tahle poučka platila někdy v devadesátých letech, kdy proti sobě stáli Ti rudí a Všichni ostatní, což už není pravda.

Paradox nejmenšího zla v těchto volbách nebude fungovat navíc ještě z racionálního a matematického důvodu. Hlasy, odevzdané stranám, které nedosáhly volební klauzule 5%, se rozpočtou při skrutiniu mezi ostatní strany podle klíče, který je přibližně poměrný. Modré a žluté musíme sečíst, protože trik 1. Pokud se tedy necháte nachytat na "nejmenší zlo" a budete volit třeba modré, dostanou váš jeden hlas. Když se budete řídit pravidlem největšího prospěchu a zvolíte menší stranu, která se nedopatřením do parlamentu nedostane, její hlas bude rozpočten, přičemž modrooranžoví získají něco mezi 0,6-0,7 tohoto hlasu a mysteriózní komunisté pouze 0,1 hlasu. Racionální řešení (maximální zisk) se skoro vyrovná iracionálnímu (nejmenší zlo). Zbytek viz např. teorie her, kapitola vězňovo dilema.

(celé zde: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009082001)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Květnové volby 2010
    Od Salamander v sekci Volná témata
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 31-05-2010, 12:42
  2. 7.10.2009
    Od mech13 v sekci Herní nostalgie
    Reakcí: 39
    Poslední příspěvek: 08-10-2009, 15:32
  3. HP nx9010 nastavení tlačítek rychlé volby