reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Kam na HDD se mi stahuji data pri instalaci programu?

homi (180)|23.8.2009 18:15
Neznate nejakou utilitu, ktera by nasla adresar, kam se aktualne stahuji data pri instalacich ovladacu/programu? Stale casteji se setkam s "instalatory", ktere pak stahuji vlastni instalacni data dodatecne vyuzivajic k docasnemu ulozeni ruzne tempy na disku.
mech13 (5526)|23.8.2009 18:51
ono se to tezko odhaduje bez znalosti operacniho systemu, zpusobu stahovani (windows update, download manager, nejaky prohlizec...), toho co stahujes... a co presne se vlastne snazis vystopovat
trodas (1753)|23.8.2009 22:25
Typicky hledej prvne v ruznych divne pojmenovanych adresarich v:
C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp
...kde "Administrator" nahrad jmenem sveho uctu, pokud nejsi pojmenovany jako Administrator :)

Muze to byt samo i jinde a doporucuji vzdy stahovat offline verze instaleru. Predejdes tak problemy kdyz nepojede net, nebo na netu bude uz jen novejsi verze a ty budes chtit tu starou...
kevin00 (10238)|23.8.2009 22:31
Do adresáře Temp se ukládají "prozatimní" soubory, které lze kdykoliv bez problémů vymazat (pokud daný soubor není momentálně používán). Instalované programy se většinou ukládají do složky Program Files (pokud si nezměníš cestu instalace).
pas!k (3765)|24.8.2009 07:37
Chybi zasadni informace proc to hledas? Pokud se ti jedna o procisteni takovychto docasnych adresaru existuje na to spousta utilit .. Umi to napriklad i Tune up.
homi (180)|24.8.2009 09:20
Dekuji vsem za reakce. Z titulku jasne, ze jde o WinXP. Pokud stahuji pomoci prohlizecu, neni problem, vsechny browsery mam nastavene na stejny down adresar, stejne jako spesl downloadery. Jde mi typicky o upgrady/instalace (typicky napr. MS updaty), ale v tomto pripade o MSI BToes USB ovladace. Z netu se stahne SetupBtwDownloadSE.exe a ten stahuje pak cely program. Bohuzel se mi nedari a pri instalaci zahlasi chybu "chyba 1714 nelze odebrat starsi verzi souboru software bluetooth widcomm".

Instal adresar jsem jiz nasel pomoci netlimiteru (C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp\webdownload\32\), ukazal cestu i IP adresu, odkud se stahuje atd. Po neuspesne instalaci se obsah adresare smaze, takze takto jsem nasel zatim reseni s down adresarem. Problem s upgradem zustava. Cista odinstalace nejde, mam vlozit nejaky disk,kt. nemam, takze ceka jeste otrava s cistenim registru. Kdyby nahodou nekdo vedel rychlejsi cestu, sem s ni.