reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MSI vs ASUS vs Fujitsu Siemens

xhlavra (29)|23.8.2009 18:39
Kterou značku by jste mě doporučily ? Přemýšlel jsem ještě nad Acerem ale moc uživatelů s ním neni spokojená, tak už připadají jenom tyhle 3 značky Notebook by měl mit cenu 15000 +/- 3000 Kč.
Co bych od toho noteboku chtěl :
dobrou výdrž baterie, trochu silnější grafický výkon (ideálně HD3450),
Core 2 Duo CPU nejlepe 2 GHz, asi 2G ram nejlepe 800Mhz (neni problem přikoupit),
HDD (budu měnit za 7200 ot/m, udělam si přenosný s původního).
Nejvíce mě zajíma cena za kvalitu a výkon, jak je to u těch značek co sem napsal.
HP, IBM, LENOVO, DELL nechci sou sice kvalitní ale poměrně drahé.
Ještě sem přemýšlel jestli stoji za zmínku SONY, TOSHIBA?

Žádám spíš o radu, která značka ma dobré spracování VÝKON vs KVALITA vs CENA
mech13 (5526)|23.8.2009 18:56
MSI ma obcas problemy s prehrivanim, stejne tak asus... asus bych kvalitou zaradil o neco niz nez ostatni, ale za posledni rok nemam zkusenost takze nemuzu posoudit jestli se zlepsil nebo ne

SONY je kvalitni, ale spis draha stylovka. pokud ti nejaky cenou sedne, proc ne. Toshibu bych osobne zaradil nad ty tri co o nich uvazujes a sel radsi do ni....

tezko ale soudit obecne, v teto cene dost zalezi jak je ten ktery model podareny. muzes narazit na nepodareny DELL stejne tak na dobryho ASUSa...
trodas (1753)|23.8.2009 22:21
Docela prezitelny jsou HPcka, ale zadna vyhra to take neni. Nejhorsi jsou baterky, alespon tedy v starsich modelech... Kamaradovi se uz HP ani nezapne bez pripojeni adapteru. A to ho ma jen asi rok a neco...
the_real (9)|23.8.2009 23:04
Ahoj,
zrovna nedavno jsem poridil NTB HAL3000 Silver II (sasi mitac) a jsem s nim velice spokojeny. Jedinou vec kterou bych mohl vytknout je, horsi pristup k HDD (musi se uvolnit asi 11 sroubu). Myslim, ze by mohl splnovat tve pozadavky.

EDIT by mech13:
[code]http://eshop.hpcomputers.cz/?Mode=Sti&StiId=49171[/code]
Swarleey (22)|23.8.2009 23:23