Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Sestava AMD

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

Dobrý den, poskládal jsem si sestavu:http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...G801QQI01QRM01
    a mám ještě tisíc korun, peníze nechci vrážet do periferií, tak mi nekomentujte myš a klávesnici...Tak jakou část sestavy mám vylepšit, klidně můžu i dvě části tý sestavy..ale ať celková cena nepřesáhne 9500Kč bez DPH...
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Baf. Teď mi došlo že sme to mohli vyřešit i tam Ale to je fuk. Skříň vem Cooler Master Centurion 534 Light, za tu cenu je to asi to nejlepší co můžeš vzít. Všechno podobně drahé je nechutně plastové a papírové a nepoužitelné (proto je ten centurion tady tak populární ) A procesor Phenom II X3 710 (bez chladiče - pouze BOX) a pořád si pod 9,5 bez daně pokud počítám dobře Ale to počítám bez té klávesnice, myší a toho freezeru i když ten by se ještě mohl vlézt.
    Takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...QI01BME01N5S01

Nejlepší by bylo kdybychom se bavili o cenách S DPH, já to nebudu furt přepočítávat A ta klávesnice a myš tam teda MUSÍ být v té ceně, nebo né? A co mechanika?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

no mechaniku přendam z starého Pcčka..a jinak musí tam bejt i myš a klávesnice a i alpine pro, no on to bude firemní PC a já mám vlastní peníze, ale budou se stráhavat daně a to mi zaplatí majitel firmy a já mam 9500kč, a nevím jestli je takovej nárůst výkonu 550BE abych ho kupoval když je o 1000kč dražší...
    a jinak mě plastová skříň nevadí a tu 331W mi doporučili, sice mi víc doporučili centuriona,ale tahle byla hned na druhém místě a btw chci tam mít průhlednou bočnici
    Jinak..pokud bude ta sestava OK, tak klidně tu tisícovku ušetřím

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

No tak jestli to bude firemní PC, tak bych vzal ten CM Elite s průhledným bokem. Jestli to bude trčet někde kanclu, tak to neva, ale domů bych to nikomu nedoporučoval. A co se s tím PC bude vlastně dělat? Co na tom pojedou za programy? Nemám kouli teď u sebe

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

Bude to můj PC, ale s tím rozdílem, že se započítá do daní jako firemní PC..Bude se tam hrát hry,programovat, občas nějaký film....
    A hry..no nevím..mám 7let starý PC, takže jsem zvyklej na low detaily atd a myslím že s low detailama na tom rozjedu vše ne ?
    Jinak..máš pěknej avatar

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Ten Alpine pro tam musí také být? Žádný jiný, to je nějaké firemní podmínka?

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

ne může být i jiný..ale musí tam být i chladič na proc, jelikož je boxovaný je na pytel ne ? :P
    Chtěl bych to aspoň trochu natakovat......ale nemusí to být zas extra drahý chladič..cenovou relací jako ten alpine...

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Darkhunter Zobrazit příspěvek
    ne může být i jiný..ale musí tam být i chladič na proc, jelikož je boxovaný je na pytel ne ? :P
    Není na pytel, je na procesor a chladit to uchladí samozřejmě, od toho se k procesorům dává. Ale alternativní řešení je samozřejmě lepší, z hlediska hluku i teplot

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

oka chtělo by to probrat celou tu sestavu no...nevím co je na ní teď asi nejslabší článek, jinak ta case je vyrobena z plechu a mně se líbí, takže fakt se spíš zaměřit na HW, nebo protiklady tý case taky napsat můžeš

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...WC01JSY018MV01

Pokud to objednáš z eshopu a poštovné si zacvakáš sám, máš to zhruba 9400 bez daně pokud jsem dobře počítal. Jinak ten case klidně vem, zas taková hrůza to nebude a při takovém rozpočtu co by člověk chtěl... Tu daň raději přepočítej, jestli jsem se třeba nepřepočítal

Jinak co se týká her, koukni mi do podpisu, mám podobnou sestavu a zahrál jsem si všechno novější i starší včetně Crysis, ArmA II, Mirror's Edge, Grid a spousty dalších... takže problém mít nebudeš a případně prostě snížíš detaily, pokud hraješ na vysokém rozlišení.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Jul 2009

to je 9700 s poštou no..a hele myslíš že to bude mít to tříjádro velkej vliv na výkon ?
    a hlavně výkon v hrách?
    a jinak ten PWN má daleko větší hlučnost.....http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10D145
    alpine pro má 0,4 sone a ten druehj 0,8 sone.. a já jdu spát..rigáda..ale ráno tu budu, tak to kdyžtak dořešíme

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Darkhunter Zobrazit příspěvek
    to je 9700 s poštou no..a hele myslíš že to bude mít to tříjádro velkej vliv na výkon ?
    a hlavně výkon v hrách?
    a jinak ten PWN má daleko větší hlučnost.....http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10D145
    alpine pro má 0,4 sone a ten druehj 0,8 sone.. a já jdu spát..rigáda..ale ráno tu budu, tak to kdyžtak dořešíme
    Mě to vychází pod 9500, když počítám že poštovné bude 100 korun (možná víc, možná míň) a bude započteno do odpočtu daně. Musíš počítat s tou menší cenou, protože když si to objednáš, máš slevu + levnější komponenty. A ty Sone neřeš. Ono to není ani pevně daná jednotka mám dojem a nelze to přepočítat na dB(A), ale moc velký hluk to nebude a rozhodně to bude chladit líp. Ten Alpine je spíš takový dražší box, nic jiného

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Alfacomp posílá zásilky i přes PPL. Máš to až do domu za 120 babek.

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Kotty Zobrazit příspěvek
    Alfacomp posílá zásilky i přes PPL. Máš to až do domu za 120 babek.
    Spíš korun ne?

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

alpine pro sux, to je skoro jak box. 2 kila doplatku na smysluplnejsi freezer te nezabijou :-).

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. pc sestava do 8 tis.
    Od Solaris1 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 13:21
  2. HW sestava
    Od adamiskos v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 15:26
  3. sestava do 20.000,-