reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Arctic-cooling ATI-Silencer 5, 2.rev

Kynio (3)|30.6.2006 15:20
Zdravím.Jen by mě zajímalo jestli u tohohle chladiče i při maximálních otáčkách není slyšitelná rezonance omělé hmoty kterou je obalený celý chladič. Nebo jestli vůbec rezonuje a nebo je to prostě udělaný tak že při jakýchkoliv otáčkách není poznat že je to uměla hmota =)) Pak by mě zajímalo jakým způsobem je tento chladič zabalený v orig balení ve kterém se prodává. Dá se obal otevřít a zase zavřít tak aby nebylo poznat že to bylo rozdělaný??Nebo je prostě zalitý v tom průhledným obalu? Mockrát děkuju za odpověď
Honny (262)|30.6.2006 17:17
obal je zatavenej (teda myslim, měl sem v ruce sice jinou verzi, ale myslim že to balí stejně)
Perfect (158)|30.6.2006 17:23
Já měl teda taky jinou verzi, ale bylo to vlastě v takovým plastovým předku a ze zadu byl karton, přicvaknutej. Myslím, že při troše opatrnosti by se to dalo vrátit do původniho stavu...
Smeli (2302)|30.6.2006 17:26
Já měl toho svého (jiná verze) zapájeného v průhledném plastové obalu, který vypadal, že je dělaný universálně. Jinak nechápu, proč by měl rezonovat? Všechny díly by měly být pevně spojeny (teda kromě fanu:cool: ) a myslím, že se i přišroubovává právě za to plastové tělo;)
Deedman (1)|29.9.2006 22:13
Zdravim...obal je zatavenej, takže do původního stavu se to vrátit nedá...ohledně ty rezonace, je to všechno pevně spojený, takže v pohodě...mám ho doma asi měsíc a sem s nim plně spokojenej