reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nová kopie Vist

Commanderwar (577)|29.8.2009 09:23
Zdravím dneska jsem formátoval, zajímalo by mě, jak je možný že format oddilu kam se ma nainstalovat nova kopie trva asi 5 sekund,.....a v xp format oddilu trval i pul hodiny......
Dokonce jsem to tlačitko zformatovat radši pomačkal vicekrat....
Nevite jakým systemem ted dist je fomatovan když to trva takto krátkou dobu???
hochopepa (49)|29.8.2009 09:30
[quote=Commanderwar;287140]
Nevite jakým systemem ted dist je fomatovan když to trva takto krátkou dobu???[/quote]

Proběhlo rychlé formátování disku, disk se neformátoval celý, ale jen některé jeho oblasti se vymazaly.
To se provádí zejména pro úsporu času. Vymazání tohoto disku není tak úplné jako při formátování, ale to pro běžnou práci s diskem to je plně postačující.
mech13 (5526)|29.8.2009 09:39
rychly format smaze pouze informace o tom, co je kde umisteno za soubory, takze fyzicky na disku zustanou, ale nedostanes se k nim. vysledny efekt je temer stejny, osobne pouzivam pouze rychly format
Commanderwar (577)|29.8.2009 10:46
jediny co me krapec znepokojuje....že jsem tam nevidel neco jako rychly format a "normalni format"...byl tam jen format,......kdybych chtel zformatovat uplne.....kde a jak bych mel??:)
Commanderwar (577)|1.9.2009 06:28
Jeste bych se chtel zeptat na jednu vec....

format pc..a instalace nove kopie OS trva do hodky....

ale asi 5 hodin jsem stahoval a instaloval všechny aktualizace

netušíte jak se da toto obejit aby se to když už dalo nainstalovat všechno najednou????

to človek porad stahuje jen nejaky baličky pak pokaždy jeste musi restartovat

to človek spiše drive odela pc....než nainstaluje všechny baličky vydaný behem dvou let...



A jeste jedna vec netušíte nekdo....jak udela klasicky format u visty....a né ten rychlý?????
Fezo (66)|1.9.2009 07:04
Najlepsie by bolo si do instalacky dat obidva servicepacky a popripade aj nejake aktualizacie.Dobry program na upravu instalaciek je napr. vLite pri XP-cku nLite.
Aktualizacie vychadzaju denne,takze ak mas chut a cas,tak zhruba kazdy stvrt rok prerobit DVD.Pri instalacie Visty moc na vyber s tymi formatmi nemas,ale ak chces trosku lepsie moznosti na upravu diskov bez OS,tak si stiahni Hiren's Boot CD...
Fezo