reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Co myslite ?

Master414 (98)|29.8.2009 23:06
Nedávno mi odešla deska a tak jsem koupil novou GA-EG41MF-US2H a CPU intel pentium dual core E6500. Bylo to za 3500 ;-) ramky mam jeste stare ale koupim za nedlouho jine ;-). myslite ze je to dobra koupe ? a potrebuju pomoc jak jse da menit delicka CPU/RAM na teto desce ? dekuju za odpovedi
grapherX (888)|29.8.2009 23:29
[quote=Master414;287368] myslite ze je to dobra koupe ? [/quote]

Záleží na tom co od PC očekáváš? Pokud nevyužiješ integrovanou grafiku, tak by byl lepší chipset p45 nebo p43 . Pokud ji ale využiješ tak je to v pohodě. ;)
cool.user (2822)|29.8.2009 23:50
Celkove cena nic moc a ani kombinace mi nezda zrovna nejvhodnejsi. Respektive existuje jen malo situaci kdy bych tuto kombinace bez vycitek svedomi doporucil.
16cmfan (2153)|30.8.2009 09:52
Taky si myslim, hned jak sem pozrel na podporu fsb jen do 1066 a pak na napájecí kaskádu procesoru. I když, pochybujem, že by si do toho pchal žravý quad-core, když fsb je na mizerní úrovni. Já bych doplatil 500kč mel bych lepši desku a procesor nový...

INTEL:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=IGK01RJH01

AMD:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=QGZ01QRM01

snad sem pomohl...ikdyž asi už neskoro, nejprve sis mel optat a né naopak, že už to máš koupeno a se náš ptáš, či je to dobrá koupe, jo dobrá v tom prípade, že mužeš vrátit ten šmejd :D
Master414 (98)|30.8.2009 12:16
No říkáte si možná že porpora jen CPU FSB 1066 ale ten procák je 45 výrobní proces a dá se na tom pohádkově taktovat. natakval jsem to jen na test na 3.60GHz a FSB 1333. a bez problémů to krásně funguje a s chlazením to je max na pohodu jelikoz to ma jen 65W tepelnej vykon :D, a tu grafiku integrovanou ted vyuziju jelikoz mi po nejakych 2 dnech vyplivla moje stara takze tohle byla moje zachrana. Jinak s tou asus deskou ... slyšel jsem na asus desky jen stiznosti a velmi malo dobryho ohlasu takze jsem asus nechtel. a jinak muzete mi prosim poradit jak na tu delicku FSB a RAM ? děkuji zatim jsem to nenasel a moc jse mi to nedari.