Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Co myslite ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Nedávno mi odešla deska a tak jsem koupil novou GA-EG41MF-US2H a CPU intel pentium dual core E6500. Bylo to za 3500 ;-) ramky mam jeste stare ale koupim za nedlouho jine ;-). myslite ze je to dobra koupe ? a potrebuju pomoc jak jse da menit delicka CPU/RAM na teto desce ? dekuju za odpovedi
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Master414 Zobrazit příspěvek
    myslite ze je to dobra koupe ?
    Záleží na tom co od PC očekáváš? Pokud nevyužiješ integrovanou grafiku, tak by byl lepší chipset p45 nebo p43 . Pokud ji ale využiješ tak je to v pohodě.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Celkove cena nic moc a ani kombinace mi nezda zrovna nejvhodnejsi. Respektive existuje jen malo situaci kdy bych tuto kombinace bez vycitek svedomi doporucil.

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Taky si myslim, hned jak sem pozrel na podporu fsb jen do 1066 a pak na napájecí kaskádu procesoru. I když, pochybujem, že by si do toho pchal žravý quad-core, když fsb je na mizerní úrovni. Já bych doplatil 500kč mel bych lepši desku a procesor nový...

INTEL:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=IGK01RJH01

AMD:

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=QGZ01QRM01

snad sem pomohl...ikdyž asi už neskoro, nejprve sis mel optat a né naopak, že už to máš koupeno a se náš ptáš, či je to dobrá koupe, jo dobrá v tom prípade, že mužeš vrátit ten šmejd

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

No říkáte si možná že porpora jen CPU FSB 1066 ale ten procák je 45 výrobní proces a dá se na tom pohádkově taktovat. natakval jsem to jen na test na 3.60GHz a FSB 1333. a bez problémů to krásně funguje a s chlazením to je max na pohodu jelikoz to ma jen 65W tepelnej vykon , a tu grafiku integrovanou ted vyuziju jelikoz mi po nejakych 2 dnech vyplivla moje stara takze tohle byla moje zachrana. Jinak s tou asus deskou ... slyšel jsem na asus desky jen stiznosti a velmi malo dobryho ohlasu takze jsem asus nechtel. a jinak muzete mi prosim poradit jak na tu delicku FSB a RAM ? děkuji zatim jsem to nenasel a moc jse mi to nedari.

Podobná témata

1. Co si o tomhle myslíte? (sestava)
    Od Letis v sekci PC - archiv
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 26-03-2009, 20:25
  2. Čo si myslíte o tejto zostave?
    Od karo1 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-02-2009, 20:00
  3. LCD: Co myslite: Herni LCD 19'' Samgung
    Od Bangla v sekci Monitory
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-05-2008, 10:49
  4. Co si myslíte o protikopírovacích ochranách?
    Od jonmar v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 29-04-2008, 17:15
  5. Co si myslite o teto setave
    Od gale v sekci PC - archiv
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 24-08-2006, 18:58