Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Sestava 20-25k

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Corsair Power Supply HX750 750W
    Asus M4A79T Deluxe - AMD 790FX
    AMD Phenom II X4 955 Black Edition (HDZ955FBGIBOX) BOX
    Western Digital Caviar Green WD10EADS - 1TB
    garfika ? asi Asus ENGTX275/HTDI/896M, PCI-E
    pameti ?
    chlazeni ?
    bednu ?

zdravim uz par let nesleduju vyvoj a chtel bych si postavit nove pc, klavesnice, monitor, mys mam, muzete mne trochu usmernit, pc pouzivam na net hry CoD, a ted asi AION

dika za nazory
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Neocz1
    Registrace
    Apr 2009
    Naposledy upraveno uživatelem Neocz1: 31-08-2009 v 11:02

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Neocz1 Zobrazit příspěvek
    Něco mi říká že se v tom odkaze koukám do svého košíku Oprav si to

Jinak k té sestavě. Extrémně předimenzovaný zdroj, když už phenom II X4 tak bych ušetřil a vzal 945 (95W) nebo 940BE když se bude taktovat, Disk - pomalý, dobrý maximálně tak na zálohování nebo jako uložiště dat, popřípadě jako střeva do extérního řešení. Karta je zbytečně drahá. Proč ASUS GTX275 když úplně stejná karta od Gigabytu výjde téměř o 600kč levněji. No, budeme s tím něco muset udělat

edit. Jinak podobnou sestavu jsem tu nedávno doporučoval a řekl bych že by se hodila i v tomto případě: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...Q201HZI01JGW01
    Samozřejmě by se dala cena ještě stáhnout na Casu, lian-li je sice lian-li, ale Levnější Centurion nebo Sileo 500 udělá svou práci taky a levněji.
    Naposledy upraveno uživatelem jrx: 31-08-2009 v 11:20

Registrace
    Apr 2009

Jiri : Myslim, že ta 4890 by byla o něco málo výkonnější než GTX 275, navíc ná jeden z nejlepších chladičů Vapor-X . A tu Lian-Li bych tam klidně nechal. Jinak pokud si vystačí z 945-kou tak může ušetřit.

A ta deska ze série ROG s bohatým příslušenstvím a zvukovým čipem Sumpreme FX bude možná do herního počítače vhodnější...sice je dražší

Takže asi spíše takto ne? http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?eid=104HK0
    Naposledy upraveno uživatelem Neocz1: 31-08-2009 v 12:26

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Právě naopak, výkonový náskok (i když malý) má GTX275 oproti Radeonu a nVidia referenční chladiče jsou kvalitně zpracovány

edit. A zase špatný košík

Registrace
    Apr 2009

Tak to nechápu, co je na tom košíku špatného, mě ten odkaz funguje dobře.

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Ano tobě. Ale my ostatní nemáme tu čest vlastnit v počítači tvoje cookies, takže musíš dat "odkaz na košík" a zkopírovat sem ten odkaz který ti to vygeneruje, ne ten z adresního řádku prohlížeče. A pokud tam máš cokoli od ASUS ROG tak to sem ani nedávej, předraženou desku se zbytečnými funkcemi, "přefázovanou" a výkonem nic moc navíc oproti levnějším Gigabytkám bych nedoporučoval nikomu.

Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Ano tobě. Ale my ostatní nemáme tu čest vlastnit v počítači tvoje cookies, takže musíš dat "odkaz na košík" a zkopírovat sem ten odkaz který ti to vygeneruje, ne ten z adresního řádku prohlížeče. A pokud tam máš cokoli od ASUS ROG tak to sem ani nedávej, předraženou desku se zbytečnými funkcemi, "přefázovanou" a výkonem nic moc navíc oproti levnějším Gigabytkám bych nedoporučoval nikomu.
    Tak promiň, ale to mě vůbec nenapadlo, že to takhle funguje = příště si dám pozor.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Vinie
    Registrace
    Mar 2009

ta sestava od Jiřího je v pohodě, akorát bych možná vyměnil zdroj ptž ho prý nedělá Seasonic (ale nevim co je na tom pravdy nějak sem to ještě neskoumal), jinak tu skříň bych nechal mám ji doma a je perfektní

jrx jrx je offline
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Vinie Zobrazit příspěvek
    ta sestava od Jiřího je v pohodě, akorát bych možná vyměnil zdroj ptž ho prý nedělá Seasonic (ale nevim co je na tom pravdy nějak sem to ještě neskoumal), jinak tu skříň bych nechal mám ji doma a je perfektní
    Seasonic ho nevyrábí, vyrábí ho Channel Well ale to není problém. Kvalitní je stejně a je na něj 5ti letá záruka

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Ona je zaruka i na Eurocasy, ze... chanel well dela taky treba tusim LC power a podobne "jako zdroje".

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Jiri@tncm Zobrazit příspěvek
    Seasonic ho nevyrábí, vyrábí ho Channel Well ale to není problém. Kvalitní je stejně a je na něj 5ti letá záruka
    já pořád uvažuju nad Enermaxem, četl jsem docela dobré reference, jaké jsou ve skutečnosti rozdíly? .

a pokud jde o kartu - spíše se přikláním k té ATI Vapor, ale ani ne kvůli výkonu, jako spíše kvůli hlasitosti.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

diky vsem za nazory , urcite preferuji NVIDII a AMD neptejte se proc ,mam to tak uz leta zazite , jinak na zdroji bych nechtel setrit radsi priplatim za znacku nez mit comp odpalenej,
    taktovat urcite nic nebudu, pocitam po nejakem case se zakoupenim vykonejsi GK, popripade pridanim pameti mozna hned ?
    jo jeste mam problem s OS - visty nerad a XP uz asi nejsou , nebo mam dat beta W7 ?
    jinak ta prvni sestava od Jirky se mi libi

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Jamas Zobrazit příspěvek
    diky vsem za nazory , urcite preferuji NVIDII a AMD neptejte se proc ,mam to tak uz leta zazite , jinak na zdroji bych nechtel setrit radsi priplatim za znacku nez mit comp odpalenej,
    taktovat urcite nic nebudu, pocitam po nejakem case se zakoupenim vykonejsi GK, popripade pridanim pameti mozna hned ?
    jo jeste mam problem s OS - visty nerad a XP uz asi nejsou , nebo mam dat beta W7 ?
    jinak ta prvni sestava od Jirky se mi libi
    tak zalezi kdy to koupis (jestli kupujes i se systemem), a visty/w7 - zasadni rozdil je kde? .

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Mraky_ Zobrazit příspěvek
    tak zalezi kdy to koupis (jestli kupujes i se systemem), a visty/w7 - zasadni rozdil je kde? .
    No prave W7 sem netestoval, snad nebude horsi nez visty - ty mam v notasu a fakt je nemam rad , kupavat comp budu hned tak asi jedine visty

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. pc sestava do 8 tis.
    Od Solaris1 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 13:21
  2. HW sestava
    Od adamiskos v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 15:26
  3. sestava do 20.000,-