Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Prosim pomoc

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

no celkove vykon toho amd 3jadra bude vetsi nez intela 2jadra a kdyz tam je takovej minimalni rozdil tak by bylo asi fakt lepsi ten amd musim si to poradne rozmyslet jo a nebylo by pro amd lespi Cl4 na ramkach ? slysel jsem ze pry je to lepsi.
    Odpovídat lze po přihlášení

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Zastáncem intelu proč? Protože kdysi před xx lety byla doba jaká byla? Dnes je všechno jinak. A pokud se na něj dá nějaký rozumný chladič (freezer aspoň) tak s teplotou nebude imho problém. Doby Pentií 4 (Prescott nebo jak se ta hrůza jmenovala) jsou naštěstí dávno za námi.
    Jinak za takovou cenu samozřejmě nelze čekat zázraky nebo trhání rekordů v OC atd. Ale to je snad jasné

edit. Ano, ve WinRar testech vychází opravdu CL4 paměti lépe. V reálném používání PC je rozdíl absolutně zanedbatelný. Pro klid duše se mohou vzít TYHLE, ještě se ušetří na pívo. Richmond na ně pořad pěje ódy tady a mě se zdají taky docela slušné.
    Naposledy upraveno uživatelem jrx: 01-09-2009 v 21:44

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Master414 Zobrazit příspěvek
    ty Kingston HyperX 4GB (kit 2x 2GB) 1066MHz ty jsem mel v puvodni navrhu :-)
    Ale jen 2x 1GB.

a jake jsou jeste rozdili p43 a p45 ?
    Hlavní rozdíl je v tom, že P43 nepodporuje Crossfire. Také má o něco nižší hranici maximálního přetaktování.

a nevite s jakym biosem je ta deska dodavana ?
    Verzi BIOSu, se kterou ti desku dodají, nikdo nezaručí. Ale můžeš ji zkontrolovat při přebírání na prodejně, popřípadě si za poplatek nechat desku přeflashovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Tak je to jasny AMD vytezi ja mam ted freezera na intelu E6500 a spokojenost takze by byl bez problemu i na amd ;-) a jinak za ty ramky se omlouvam prekouk sem se a vy mate nejaky zkusenosti s nejakou firmou kde to delaji to preflashovni ? ja jen tak protoze je byt v obraze :-) a taky clovek nevy kdy se mu to hodi :-) a hlavne flash doma uz nikdy jsem moc rad ze jste mi takle dokazali pomoc urcite to stalo za to a vycerpavajici odpovedi rozhodne byli dekuju mockrát :-)

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

a vy mate nejaky zkusenosti s nejakou firmou kde to delaji to preflashovni ? ja jen tak protoze je byt v obraze :-)
    Měli by to zvládnout v jakékoli prodejně s výpočetní technikou.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

lidi tak Vas si budu pamatovat ;-) a vsude doporucovat je to fakt mazec necekal jsem ze to bude mi takou uspesnost ta otazka jeste jednou diky zatim cuzzz

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Prosim pomoc!!!!
    Od Lap33 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 12-07-2011, 21:35
  2. Prosím o pomoc
    Od zelenac22 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 02-07-2010, 23:39
  3. Ovladače: Prosím pomoc