reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vyhodnocení a doručení výhry

Výherce (0)|1.9.2009 21:03
Byl jste už někdo kontaktován ohledně výhry a jejího doručení? Protože já jsem dosud nic nedostal. Kdy a jakým způsobem mají být výhercům předány ceny?
H5_Honzik (15)|1.9.2009 21:22
Zrovna jsem se na to chtěl taky zeptat, já ještě nebyl kontaktován. V podstatě to ani nevypadá, že soutěž uzavřeli.
Neregistrovaný (0)|2.9.2009 00:50
:) mě by spíše zajímalo, kdy bude hra ukončena, protože jsem ji jen tak pro zajímavost zkusila spustit, nahrát nějaké body a uložit a jde to. Tak nevím, jestli se rozhodli uzávěrku prodloužit, kvůli tomu že hra neběžela, nebo to opět nemají ošéfované.

Krteček, fa. Krteček & Co.; ex. housenka, fa. krtek :)
Výherce (0)|2.9.2009 20:22
Nikdo ješte nic nedostal?
Demetrie1 (0)|3.9.2009 11:51
Tak nevím jak vám, ale mně stále nic nepřišlo. Proč to tak dlouho trvá? Byl už někdo kontaktován ohledně výhry, nebo je to každému lhostejné?
Tarman (35)|4.9.2009 08:12
Buďte v klidu, třeba taková Expertiáda než vyhlásí výsledky, tak to trvá přibližně týden. A kdo ví jestli to nevisí někde u Intelu, znáte to, čím větší moloch, tím více byrokracie.
Tarman (35)|4.9.2009 11:44
Tak mi přišel mail s gratulací a žádostí o adresu. :D
Demetrie1 (0)|4.9.2009 12:12
Mně taky. :D
Demetrie1 (0)|4.9.2009 13:30
[quote=Demetrie1;289312]Mně taky. :D[/quote]

tak nakonec asi ne. jen nějaký spam. Příliš brzy jsem se těšil. Asi musím ještě počkat... :-(
Tarman (35)|4.9.2009 13:47
Tak mě přišlo konkrétně tohle:

xxx
xx

Dobrý den,



chtěl bych Vám pogratulovat k výhře v IT Manager Game. =o)

Mohl bych Vás požádat o Vaše celé jméno a adresu?



S pozdravem,
xx
xxx

edit by speedsnail: přijde ti normální tu zveřejňovat osobní údaje (jméno a kontakty) které ti daná osoba poslala v sourkomé zprávě?!?
H5_Honzik (15)|8.9.2009 00:22
[quote=Tarman;289348]Tak mě přišlo konkrétně tohle:

xxx
xx

Dobrý den,



chtěl bych Vám pogratulovat k výhře v IT Manager Game. =o)

Mohl bych Vás požádat o Vaše celé jméno a adresu?



S pozdravem,
xx
xxx

edit by speedsnail: přijde ti normální tu zveřejňovat osobní údaje (jméno a kontakty) které ti daná osoba poslala v sourkomé zprávě?!?[/quote]

Mně přišlo to samé.
Tarman (35)|8.9.2009 00:48
[quote]edit by speedsnail: přijde ti normální tu zveřejňovat osobní údaje (jméno a kontakty) které ti daná osoba poslala v sourkomé zprávě?!?[/quote]

A tobě přijde normální vydat hru s chybama? A když kvůli jedné z těch chyb přijdu o možnost bránit si druhou pozici a stěžuju si na to, tak se mi nikdo neozve, neomluví, prostě nic. Najednou když se něco nelíbí vám, tak mi editujete příspěvky, ale když se něco nelíbí mě, tak je ticho po pěšině.
pas!k (3765)|8.9.2009 07:01
[quote=Tarman;290606]

A tobě přijde normální vydat hru s chybama? A když kvůli jedné z těch chyb přijdu o možnost bránit si druhou pozici a stěžuju si na to, tak se mi nikdo neozve, neomluví, prostě nic. Najednou když se něco nelíbí vám, tak mi editujete příspěvky, ale když se něco nelíbí mě, tak je ticho po pěšině.[/quote]

Tak takhle ne!

Chovat se slusne k ostatnim je zakladnim pravidlem nejen tohoto fora .. Chapu tve rozezleni ale tim ze nekoho zacnes posilat nekam nic nezmenis .. brecis sice hezky ale na spatnem hrobe .. jako mod nemam o nic vic informaci jako ty a snek je na tom stejne .. takze priste nez zacnes nekoho urazet premyslej jestli treba neurazis nekoho kdo za danou situaci nemuze ..
Tarman (35)|8.9.2009 07:21
[quote=pas!k;290624]Tak takhle ne!

Chovat se slusne k ostatnim je zakladnim pravidlem nejen tohoto fora .. Chapu tve rozezleni ale tim ze nekoho zacnes posilat nekam nic nezmenis .. brecis sice hezky ale na spatnem hrobe .. jako mod nemam o nic vic informaci jako ty a snek je na tom stejne .. takze priste nez zacnes nekoho urazet premyslej jestli treba neurazis nekoho kdo za danou situaci nemuze ..[/quote]

Tak ať mi příště nenaznačuje že nejsem normální, stačilo mi snad napsat zprávu s prosbou že to neni taktní zveřejňovat a abych to změnil sám, rád bych to udělal. Z této hry jsem už tak dost rozladěný a on se mohl trochu vhodněji chovat taky.
speedsnail (4876)|11.9.2009 10:53
2 Tarman.. že se mi nelíbí zveřejnění obsahu toho mailu se vůbec nevztahuje ke hře, k fóru ani k našim osobním sympatiím. To je prostě věc slušného chování. Přišlo mi to nevhodné, proto jsem to upravil a tebe na to upozornil. Nic víc za tim nehledej.

K vyhlášení soutěže.. škoda že pod zprávou v magazínu chybí diskuze, že by se toho organizátoři báli?
Neregistrovaný (0)|17.9.2009 16:23
Přišla někomu už výhra?
Neregistrovaný (0)|17.9.2009 16:53
Ješte, ne. Taky čekám.
Tarman (35)|23.9.2009 17:25
Tak jsem byl pozván na předání cen do Prahy. Jsem to odmítl. Kvůli podložce pod notebook a baťohu si nebudu brát den dovolené a cestovat do naší metropole...
KT (0)|24.9.2009 09:09
[quote=Tarman;295494]Tak jsem byl pozván na předání cen do Prahy. Jsem to odmítl. Kvůli podložce pod notebook a baťohu si nebudu brát den dovolené a cestovat do naší metropole...[/quote]

Také jsem byla pozvána a musela jsem odmítnout. Moc práce, málo času.