reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

format 16gb flash - po formatu 4gb

johndoe8 (2)|2.9.2009 22:44
zdravim, dostala se mi do ruky 16gb no name flashka k preformatovani. to jsem provedl klasicky pod win na fat 32. po dokonceni se tvarive spravci disku jako 4gb na niz neni pristup. za prve - jak ji nasilim preformatovat (pri dalsim formatovani, se na konci procesu objevi hlaska ze nejde dokoncit, at jako ntfs nebo fat) za druhe jak ji zase vnutit 16gb? diky za rady
ICEBOSS (3435)|3.9.2009 12:48
neni to fake flashka z ebaye?
johndoe8 (2)|3.9.2009 13:40
nevim odkud je je to flaska kamaradky a kde ta ji sebrala netusim. proc mas podobny problem?
Dwarlin (93)|3.9.2009 13:55
Ja som mal sice trosku iny, ale podobny problem...
Ja som mal HDD, formatoval som ho klasicky pod win tiez na fat32 a kapacita zo 120 GB zisla dole na 80 GB... tiez som si s tym nevedel rady, ale nakoniec ma napadlo, ze by sa to dalo nejako obist formatovanim pred instalaciou win... a co cert nechcel, ono mi to naformatovalo a dalej som nemusel nic riesit... kapacita bola nazad na 120 GB a dalsie formatovanie uz dopadlo dobre...nastastie... inak bol to externy USB HDD...
Neviem ci Ti to nejako pomoze...
Logout (4018)|3.9.2009 14:17
Na ebai se objevovali falshky s falešnou kapacitou. Proč se vlastně ta flashka měla formátovat?
Jestli umíš s linuxem, tak bych to zkusil pod nim (popř. nějakou live distribucí).