reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Router pro 100/100Mbit internet od Netboxu

jkojak (25)|3.9.2009 10:22
Zdravím, potřeboval bych poradit nějaký router pro internet 100/100Mbit od Netboxu.

Nechci žádný nepoužitelný šrot, ale taky nic extra drahého. Prostě nejlevnější použitelný a pokud možno vyzkoušený.

Říkal jsem si, že vydržím dočasně s mojím starým levným routerem, jakýsi ASUS. Pro routování 20Mbit od UPC stačil, ale když dva PC mezi sebou začali kopírovat, tak už nezvládal routovat. A ten jsem teď připojil na tady ten netbox a místo, aby fungoval pomalu, tak radši shodil celou linku k netboxu (IPTV + net). Nenapadá vás, čím by to mohlo být? Kdyby se to vyřešilo, tak bych ho mohl mít aspoň dočasně než dojde výplata a budu moct koupit pořádný nový.
EditorPO (2819)|3.9.2009 11:33
V prvom rade by si to mal konzultovat s Netboxom. Hlavne co sa tyka podpory IPTV.

Pozeram, ze oni asi ponukaju routery Linksys. http://www.netbox.cz/site/cz/navody.html
ICEBOSS (3435)|3.9.2009 12:53
borec od netboxu mi doporucoval D-link DI542, tak sem ho koupil...
jkojak (25)|3.9.2009 21:06
[quote=EditorPO;288908]V prvom rade by si to mal konzultovat s Netboxom. Hlavne co sa tyka podpory IPTV.[/quote]

No IPTV není problém, ta vůbec nejde přes router. Přívodní kabel jde do switche, z tama povedu kabel do routeru a druhý do STB.

[quote=ICEBOSS]borec od netboxu mi doporucoval D-link DI542, tak sem ho koupil...[/quote]

A jsi s ním spokojený? Šel bys do něho znovu?