reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaky internet na Online hry?

)aguar (235)|15.1.2007 17:10
Dobry den. Uvazuji ze si poridim internet a nevim od jakeho poskytovatele. mam moznost mit od Netboxu protoze je v nasem dome. Internet bych chtel pouzivat i na online hry. Popr. jaka rychlost je zapotrebi na online hrani. Download a upload a jestli mi bude stacit tato sestava viz. dole. Ptam se Vas proto ze se vubec neorientuje v internetovem pripojeni. ten Netbox me napadl protoze ho maji znami a nestezuji si. Navic je bez omezeni stazenych dat. :)

Mel by to byt 4MB/sPopripade napiste co mate a jak jste s tim spokojeni a co hrajete (jestli hrajete) :) :D
SmartMole (297)|15.1.2007 17:14
Jestli můžete mít netbox, tak ho berte! Je to kvalitní poskytovatel, rozhodně lepší než adsl. Druhou variantou by pak mohla být kabelovka, ale co já vím, tak netbox byl výhodnější...neznám jejich poslední nabídku. Za jakou cenu by to bylo? Je tam nějaké datové omezení/FUP?

Jako bez omezení dat nebo bez FUP? Nevím...někdo mi říkal, že FUP nedávno zaváděli...
mech13 (5526)|15.1.2007 17:14
[QUOTE=)aguar]Dobry den. Uvazuji ze si poridim internet a nevim od jakeho poskytovatele. mam moznost mit od Netboxu protoze je v nasem dome. Internet bych chtel pouzivat i na online hry. Popr. jaka rychlost je zapotrebi na online hrani. Download a upload a jestli mi bude stacit tato sestava viz. dole. Ptam se Vas proto ze se vubec neorientuje v internetovem pripojeni. ten Netbox me napadl protoze ho maji znami a nestezuji si. Navic je bez omezeni stazenych dat. :)

Mel by to byt 4MB/sPopripade napiste co mate a jak jste s tim spokojeni a co hrajete (jestli hrajete) :) :D[/QUOTE]
jestli muzes mit v brne netbox, tak bych do neho sel - za malo penez hodne velka rychlost bez FUP... tusim ze to tahaji optikou ne? na hrani bych se vyhnul wifi a zametil se na draty... jinak potrebna rychlost: vetsinou tak 33-50kbps:) fakt hodne malo
Cujo11 (54)|15.1.2007 18:28
1.cabel
2.adsl
3.wifi
)aguar (235)|15.1.2007 21:06
Ten Netbox by byl asi tenhle. Za necelych 600 KC/mesic 4Mb/s. Bez omezeni stazenych dat. Co je to FUP bohuzel nevim.A jakej je rozdil mezi ADSL a kabelem?
)aguar (235)|17.1.2007 21:52
A jeste bude me stacit tahle sestava. viz dole?
P@pi (1519)|17.1.2007 22:19
Sestava na internet? To snad stačit bude :D.

U online her je spíš prioritou rychlost odezvy než download/upload. Můžete mít download/upload jaký chcete, ale když budete mít odezvu 250ms, tak si (skoro) nic nezahrajete.

Já mám ADSL (O2) a hry jsou bez problémů. Pokud chcete hry, tak se širokým obloukem vyhněte wi-fi. U wi-fi je kvalita tak různá a proměnlivá podle počasí atp. že je to často na mrtvici.
SmartMole (297)|17.1.2007 22:33
[quote=)aguar]Ten Netbox by byl asi tenhle. Za necelych 600 KC/mesic 4Mb/s. Bez omezeni stazenych dat. Co je to FUP bohuzel nevim.A jakej je rozdil mezi ADSL a kabelem?[/quote]

Neřešte to, vemte netbox! Tenhle tarif bude naprosto dostačující..:thumb
pas!k (3765)|18.1.2007 07:10
Delsi dobu (asi 5 let) se pohybuji ve vodach online hrani a co mam zkusenosti doporucuji jit do kabelovky. Momentalne jedu pres karneval a za cca rok a pul sem mel jediny dissconect. V css pingy kolem 16 .. ale myslim ze s netboxem taky neprohloupis i kdyz nemam vlastni zkusenosti zatim neznam nikoho kdo by na to nadaval .. Samorejme nejvetsi kamen urazu jsou wifinari .. takovy spoluhrac je hole nestesti .. zasnezi zafouka vitr a je zle ;)
)aguar (235)|18.1.2007 16:43
Takze Vam dekuju za rady. Do wi-fi bych urcite nesel. Jenom jsem nevedel jestli ten Netbox je dobrej a nebo je lepsi nejaka kabelovka. Takze diky vsem :) :) :)
Bude to asi ten Netbox
SmartMole (297)|18.1.2007 16:45
[quote=)aguar]Takze Vam dekuju za rady. Do wi-fi bych urcite nesel. Jenom jsem nevedel jestli ten Netbox je dobrej a nebo je lepsi nejaka kabelovka. Takze diky vsem :) :) :)
Bude to asi ten Netbox[/quote]

Dělám u UPC a kabelovka lepší není....:-)