reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problémy se zvukovou kartou na MB MSI P35neo2fir

davidsun (2)|3.9.2009 13:17
může mi někdo pomost?
mám základní desku MSI P35 Neo2 , a nejde mi na ni nahrávání ze zvukového vstupu. když si spustím správce zvuku realtec HD tak nemohu nastavovat hlasitosti vstupů, na stupnicích mi chybí posuvníky, sem z toho poněkud vedle, a přitom Skype funguje bez problémů, takže zvuk skrz kartu prochází. Nevíte někdo čím by to mohlo být?
děkuji David
pas!k (3765)|3.9.2009 13:23
Jaky os? Skype si tusim hlasitost mic nastavuje sam .. problem bude zrejme v tom ze v nastaveni u mic mas soupatko s hlasitosti dole
davidsun (2)|3.9.2009 15:42
Jeeee chybicka OS jsou XP, no ono tam to soupatko totiz vubec neni, stejne jako u vsech nastaveni vstupu :(

to je ten problem :(
kevin00 (10238)|3.9.2009 23:48
Jako první bych zkusil reinstall driverů zvukové karty. Odinstaluj ovladače zvuk. karty, v nouzovém režimu vyčisti zbytky driverů pomocí Driver Sweeperu a poté nainstaluj drivery nové.
grapherX (888)|4.9.2009 22:20
Díváš se na ty posuvníky pomocí nějakých utilit k desce nebo přes systém windows? Přepnul jsi si zvukové zařízení na vstup v nastavení hlasitosti(start/ovládací panely/Zvuky a zařízení pro práci se zvukem a řečí/Upřesnit nastavení hlasitosti/možnosti/vlastnosti/ změň Směšovač zařízení na input) ?