reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nová verze hry je tady. :)

Influx (6)|3.9.2009 19:08
Tak mně místo hry zaskočila obrazovka s napisem, že se instaluje na server nová verze hry. Což je jistě chvíle na kterou spousta z vás čeká. I když asi mimo soutěž, ale pokud hrajete dále a nebo začínáte, tak by to mohlo mít velký přínos k hratelnosti hry. Doufejme! Jednu chvíli to dokonce nasočilo. Hra vypadala stejně, jen měla v horním rohu číslo verze a napravo jakýsi panýlek s údaji o zatížení PC a počtu FPS. Chvilku jsem to hral a nespadlo to při hře ani při ukládání. Ale jelikoš se hra dále instaluje (soudě podle té obrazovky s upozorněním) tak je na soudy ještě moc brzo. Tak testujte a pište jak vám to funguje.
Influx (6)|4.9.2009 00:58
Tak to zase není tak růžové jak to vypadalo :mad: Tu testovanou verzi zase stahli (asi nějaké chyby) a místo ní tam dali nějakou poněmčenou verzi. Tak že ti co nevládnou německy budou těžko odhadovat co vlastně zmáčknout. No snad to dají brzo do kupy. Škoda že jsem neudělal aspoň screen shot z te verze s těma ladícíma prvkama.
kevin00 (10238)|4.9.2009 01:37
jj, mám to také v němčině. Na to, že německy jsem se nikdy neučil, tak je to super. Asi je to nějaká super feature této hry - nefunguje, funguje, mizí skóre, změna jazyků, apod. Zřejmě tomu ani trochu nerozumíme a jsme jen věčně nespokojení "joudové" :D :D
Tarman (35)|4.9.2009 08:10
Třeba zatím jen testují novější a možná i kvalitnější verzi. :D
mstejska (2912)|4.9.2009 08:13
Nejlepší je to ticho po pěšině.
Organizátor by se mohl vyjádřit.