reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TMF SHW server - vaše požiadavky na hudbu

Deee-aN (3834)|3.9.2009 23:41
Pokud tvrdší, tak Nirvana, Metallica, Linkin' Park a já z těch "starších" rád Aerosmith.
CommanderZ (512)|4.9.2009 00:01
[quote=EditorPO;289207]Mam dotaz na vsetkych pilotov SHW. Aky styl hudby by ste si priali na serveri, pripadne akych interpretov. Dodte nejake tipy, daco vyberiem. Osobne si myslim, ze sa tam hodi daco tvrdsie, nech to ma grady :thumb[/quote]

Metaaaaal... :D
miCHi (277)|4.9.2009 00:12
[quote=EditorPO;289207]Mam dotaz na vsetkych pilotov SHW. Aky styl hudby by ste si priali na serveri, pripadne akych interpretov. Dodte nejake tipy, daco vyberiem. Osobne si myslim, ze sa tam hodi daco tvrdsie, nech to ma grady :thumb[/quote]
Rap français se asi nikomu líbit, pokud tomu nerozumí, nebude co ?...:(. Ale u ježdění je nutný rytmus ne slova (?) si myslím. V záloze mám i nějaký ten rock, metal a podobné, starší i novější, pokud by někdo věděl název, ale neměl song. Kdyžtak pište, jaké songy by bylo na server vhodné dát. Bylo by super trošku obměny, nynější songy co jsou na serveru už aspoň teda pro mě trochu oposlochané :D.
LoGi.CZE (206)|4.9.2009 09:07
Je mi to fuk. Posloucham svou vlastní, zvuky v TM ani nemam zapnutý.
fanynek (2048)|4.9.2009 10:06
[quote=EditorPO;289207]Mam dotaz na vsetkych pilotov SHW. Aky styl hudby by ste si priali na serveri, pripadne akych interpretov. Dodte nejake tipy, daco vyberiem. Osobne si myslim, ze sa tam hodi daco tvrdsie, nech to ma grady :thumb[/quote]

No, kdybych si měl vybrat, tak něco ve stylu Green Day apod. Ale to, co je tam ted není vůbec špatný.
Něco jako třeba v MotoGP 08?:notsure
Kirk1 (850)|4.9.2009 10:18
V podstate súhlasím s Deenom fanynkom aj miCHim metál je na mňa už rušivý ale Green a Linkin Simple Plan, One Republica pod.:inlove
LoGi.CZE (206)|4.9.2009 10:50
Když už, tak za mne Pendulum :-)
jrx (1880)|4.9.2009 16:21
Souhlas. I když poslouchám spíš rock/alternative/punk a různé podobné "odrůdy", Pendulum by se určitě hodilo. Nějaké rychlejší tracky, třeba z In Silico (poslední album). Cokoli ostatního by bylo moc rušivé. I ten Green Day atd.

Třeba něco takového, hlavně ať to má rytmus, člověk stejně u závodění nevnímá texty atd. stačí tuctuc :D
LoGi.CZE (206)|4.9.2009 16:35
In Silico je takovej "lidovější" DnB. Starší díla, jako Tarantula, Slam, Fasten Your Seatbelts jsou k ježdění přímo ideální.. Má to šťávu, rytmus, ... :-)
jrx (1880)|4.9.2009 16:46
Já vím, je takové "lidovější", ale třeba Granite nebo Show Down by se imho hodilo :)

Btw, teď mě napadlo Fatboy Slim - Ya Mama (Push the tempo) :D
LoGi.CZE (206)|4.9.2009 16:48
Ještě mě napadli třeba Chemical Brothers.. :-)
Deee-aN (3834)|4.9.2009 20:03
Prodigy?
EditorPO (2819)|4.9.2009 21:30
Vzhľadom na veľký záujem o špecifikáciu hudby, ktorú by ste radi počúvali na našom serveri, zakladám túto tému.

Vo svojich požiadavkách uveďte meno interpréta/skupiny Pre uľahčenie mojej práce a vašu väčšiu spokojnosť môžete uviesť aj konkrétne skladby.

Vopred ďakujem za spoluprácu.
LoGi.CZE (206)|4.9.2009 21:39
Pendulum:
- Granite (In Silico)
- ShowDown (In Silico)
- Tarantula (Hold Your Colour)
- Hold Your Colour (Hold Your Colour)

The Chemical Brothers:
- Believe
- Galvanize
- Hey Boy Hey Girl
miCHi (277)|6.9.2009 16:33
Ja bych tam dal:

sinik
iam
Horkýže Slíže :D
Prodigy
Pendulum
High Contrast
Aphrodite
Noisia
Spor
Infected Mushroom - Becoming Insane, Vicious Delicious apod.
Red hot chili peppers
linkin park
moby
sto zvířat
tleskač


..tohle všechno poslouchám když jezdím :p:D

u nás na bxp serveru máme interprety například Boney M, chemical brothers, darude (sandstorm), justin timberlake, michael jackson, rihanna, offspring, prodigy, david guetta a dalsi a dalsi

Nejlíp se mi jezdí u rychlých energických písniček, kdy slova v tu chvíli nehrají roli, protože je stejně nevnímám :cool: