reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

programek na obnovu dat

marekpevný (347)|5.9.2009 08:14
Ahoj.lHledám prográmek na obnovu dat.Chci to spíše zkusit jak to fuánguje.Budu formátovat hdd za učelem zkušební instalace win7.Doporučte nějakej prográmek.Opakuji že jde jenom o zkoušku.Díkes
kevin00 (10238)|5.9.2009 08:36
Co takhle zkusit Google ...
Jinak doporučuji Recuva či Restoration.
grapherX (888)|5.9.2009 09:44
Na obnovu souboru se mi osobně nejvíce osvět šil Ontrack Easy Recovery. Dokázal mi obnovit všechny soubory, které se mi smazaly při nechtěném odstranění oddílu. Dávej pozor na to, že soubory obnovíš sice i po formátu HDD, ale jakmile soubory přehraješ některým jiným souborem, tak ho už nikdy neobnovíš.
Logout (4018)|5.9.2009 10:21
Já mam dobrý zkušenosti s PC inspector file recovery. Umí jak obnovit stracený oddíly, tak i smazaný soubory, tak i ztracený soubory na funkčnim oddílu.
peknevysoko (11)|5.9.2009 11:24
pri nechtenem smazani karty ve fotaku se mi osvecil FILE SCAVENGER
Lea_old1dm (18)|5.9.2009 19:21
[quote=kevin00;289613]Co takhle zkusit Google ...
Jinak doporučuji Recuva či Restoration.[/quote]


Restoration obnoví soubory které byly odstraněny z Koše nebo byly omylem vymazány při odstranění po stisknutí klávesy SHIFT při přesouvání do koše.. Můžete jej použít po vymazání důležitých dokumentů, souborů atd. Ale i když soubor se zdá být obnoven, neexistuje záruka, že obsah je v pořádku.Po spuštění programu zkontrolujte prosím soubory.
Další podrobné informace najdete v souboru Ctime.txt po instalaci programu.
Instalace:
Jedná se o instalaci celého programu. Takže si rozbalte rest2514 kam chcete a můžete obnovovat o sto šest.
billy_86 (160)|6.9.2009 19:00
..r-studio, dobrej prográmek