reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Program na vypalování

karamazin (22)|5.9.2009 08:18
Doporučili by jste mi nějaký program, kterým bych mohl vypálit na dvd film, který má více než 8 GB, aby DVD šlo přehrávat ve stolním přehrávači? Nebo, pokud existuje program, kterým by se tento film nechal rozdělit na 2 DVD? Film nemám ve formátu DVD.
grapherX (888)|5.9.2009 09:40
Bylo by dobré sem napsat o jaký typ filmu se jedná(koncovku video souboru). Z osobních zkušeností bych ti doporučil program Xilisoft Video Converter, který nejen dokáže video soubor převézt z jakéhokoliv formátu do jakéhokoliv, ale také dokáže rozdělit film po dosáhnutí určité velikosti souboru. A poté soubory vypálit už pomocí jakéhokoliv programu, pro mě nejlepší Ashampoo Burning Studio, CDBurnerXP. ;)
StD (1963)|5.9.2009 10:37
...jak pravil grapherX, a HLAVNĚ bych se podíval, jaké typy videosouborů je ten inkriminovaný player schopen přehrávat a podle toho řídil další postup. Jinak ty vypalovací programy bych rozhodně volil jiné - grapherX, už jsi někdy viděl, jak funguje Gear Pro Mastering SW? A na obyč. věci vystačí v pohodě i ImgBurn... Nějaký Ashampoo nebo Nero mne vůbec nevzrušuje - pouze stížnosti jejich uživatelů po pár letech, že na jimi vypálených plackách NIC nenajdou. :thumb
grapherX (888)|5.9.2009 11:07
[quote=StD;289636]grapherX, už jsi někdy viděl, jak funguje Gear Pro Mastering SW? A na obyč. věci vystačí v pohodě i ImgBurn... Nějaký Ashampoo nebo Nero mne vůbec nevzrušuje - pouze stížnosti jejich uživatelů po pár letech, že na jimi vypálených plackách NIC nenajdou. :thumb[/quote]

Přiznávám, že nevyděl a nevím ani o co jde. Ten Imgburn už vypaluje nějak lépe? Nebo jaký soft je tento nej na vypalování pro domácí užití?
Omlouvám se, že to řeším zde, ale musel jsem se zeptat. ;)
StD (1963)|5.9.2009 11:13
:turtleTak to sem netahej a dej si na Wiki hledat Patin-Couffin Engine... a zkratky ASPI SCSI SPTI.

Chytrému napověz...

Edit: Ale vše souvisí se vším, tudíž je do té matrice rovnic potřeba zahrnout ještě spousta jiných "proměnných", jako např. jak se zrovna vyspala ta Číňanka na výrobní lince mixující citlivou vrstvu media, která vypadávají ven ze stroje úžasnou rychlostí... :turtle

OT poznámka: Měříš PI/PIF chyby? Já ano u každého kusu a vedu si statistiku u každého vyrobeného titulu (originál/záloha +dary). Měřím vždy až po 24 hodinách po vypálení, až se "prach usadí".
Liqid (410)|8.9.2009 18:04
Ja pouzivam na vypalovani pouze Deep burnera a zatim zadne problemy