reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Srovnání vycházejících časopisů

bst (37)|7.9.2009 11:34
Rozhoduji se pro předplatné u jednoho z časopisů o IT, samozdřejmě největší kandidáti jsou Chip a computer, abych rozšířil své IT obzory:)...pro co by jste se spíše rozhodli, jaké jsou Vaše zkušenosti co se týká kvality článků a informací...
jrx (1880)|7.9.2009 11:44
Pro člověka, který má přístup k internetu se mi zdá kupovat časopisy blbost :notsure Vždyť na internetu je spousta stejně nebo více kvalitních webů zabývajících se HW a SW s novinkami a různými testy takřka na denním pořádku :) Takže proč utrácet peníze za předražené časopisy?
Logout (4018)|7.9.2009 11:50
Chip byl kdysi dobrej, ale čim dál tim víc se horšil. Teď časopisy nesleduju, ale myslím, že na kterymkoli počítačovym webu jsou informace kvalitnější, čerstvější a (mimo zive.cz :-)) objektivnější....
mstejska (2912)|7.9.2009 11:56
Computer není špatný. Ale jak už bylo řečeno, informace v časopisech jsou zastaralé. Ale zase se časopis lépe čte na záchodě a ve vaně.
pas!k (3765)|7.9.2009 12:00
Obcas si neco tistenyho koupim .. abych mel co cist na zachode .. :) Ted se mi tam vali ehw ktery dosel s nekolikamesicnim opozdenim .. nejakej chip a jeste cosi co uz ani nevim co je ;) Takze srovnavat moc nemuzu. Vetsinou se bavim clanky ktere hezky popisuji jak si nekde zmenit nejakou ikonku nebo jak si upravit barvy a vzhled windows. Jinak nevidim moc smysl kupovat si mesicniky .. proste byt online a mit info z prvni ruky je prave v IT pro me rozhodujici .. navic nejake navody ci rady obcas clovek potrebuje prehnat pres google aby zjistil co a jak a to jaksi v casopise taky neudela ..

EDIT zas me predbeh :)

A jeste bych doplnil .. pokud chces rozsirit sve it obzory myslim ze daleko lepsi je se aktivne pohybovat na forech tohoto razeni .. kde se rozvnou muzes zeptat na veci ktere ti treba nejsou jasne ..
bst (37)|7.9.2009 12:18
jsem rád za Vaše příspěvky, každopádně jak jste se shodli, že je lepší sledovat události online, mám na to stejný názor, přecejenom ten časopis se hodí třeba do vlaku, na zmíněnou onu místnůstku apod:), navíc např.computer lze sehnat i v pdf podobě...nevím jestli to nebude bráno jako reklama, ale mohli by jste postnout zajímavé portály,pokud možno v CZ?
Zoidik (1405)|7.9.2009 13:00
Pravda je, že na netu toho najdeš kvanta. Souhlasím taky s Pas!kem, že je aspoň co číst na záchodě, ale když se člověk začte.... nebo taky do vany to je dobré. Jinak já jsem bral PC WORD a byl jsem spokojen nad míru, ale ten skončil v papírové podobě. Místo něj mi chodí CHIP. Ososbně jsem člověk který se více orientuje na HW než na SW, takže PC WORD mi seděl více než CHIP. Jinak si někdy koupím taky COMPUTER, také zajimavé počtěníčko.
Ivo Mašek (507)|11.9.2009 21:27
Tak já si rád počtu Computer, ExtraPC a PCWorld. Na inetu toho je jistě přehršle, ale já si i rád sednu večer do křesla, rozsvítím lampu a pánové, je to pohoda.