reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LCD TV - 32S2000 dobrá koupě

cmoudina (37)|30.6.2006 21:49
chtěl bych se podělit s prvními zkušenostmi po koupi této TV.
Dlouho jsem vybíral a váhal, rozpočet byl napnutý.
Bylo na výběr:Toshiba 32WL66, Panasonic TX-32LX60P, Samsung LE32R71B + zmíněná Sonka.
V podstatě to rozhodla značka a změna ceny z původních 48K na 38K a kvalita obrazu - kromě Samsungu asi "subjektivně" nejlepší + integrovaný digitální tuner.
Propojil jsem AV receiver sony 5.1 s Panasonic DVD-S52E optickým kabelem, DVD s televizí přes HDMI kabel.Dále DVD rekordér Sony H710 obraz komponentním kabelem s televizí, zvuk coax do receivru, DVB-S Phillips UPC direct přes scart do DVD rekorderu.
Obraz je i přes známou kvalitu vysílání upc velmi dobrý, žádné duchy jsem nezaznamenal, upscalované video na 1080i je lahůdka...
pro "běžného"uživatele myslím si plně dostačující.
Mnozí možná namítnou, že to není "full HD", vysoká cena, jen lx HDMI vstup, atd, atd ale já nehodlal stále jen čekat na tu nejlepšíí LCD TV z LCD TV, protože to bych taky mohl čekat do nekonečna - což je ovšem obecný problém.
calibos (7)|27.7.2006 21:04
no, vzhledem k tomu, ze mezi tema televizema neni az tak velky rozdil (co se tyka obrazu) , tak jsem si vybiral take podle designove strance a tady je na tom nejlip bezkonkurencne SAMSUNG LE32R71B.
obraz je spickovy, vybaveni take ...takze maximalni spokojenost.

jenom mam jeden problem. pouzivam rozliseni 1360x768. pri pusteni DVD je obraz roztahly pres celou plochu obrazovky, ale pri pusteni filmu ve formatu DivX, xvid a pod pres WMPlayer se uz obraz neroztahne pres celou obrazovku,ale ze vsech ctyrech starn je asi 15cm cerne oramovani nepomohl ani jiny prehravac). Titulky jsou ovsem zobrazeny az uplne dole obrazovky (v cernem pruhu.
nevite nekdo, jak obraz roztahnout pres celou plochu ???

pripojeni je pres klasicky VGA analog vystup.
cmoudina (37)|18.8.2006 22:16
jen aktuálně - v Elektroworldu Tábor za 39 000 kč, což už docela jde...