reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

z 32 na 64bit

lavjoy (1628)|8.9.2009 05:46
čágo
přijde mi eště jeden kit 2x1 ram a moje otázka zní,má cenu nahrávat vistu 64bit?byl bych rád jestli by šlo aby se zachovali data které mám ,myslím jestli de to že bych provedl jen opravu nebo tak něco,vistu mám krátce a tak se v ní moc nevyznám,děkuji
kevin00 (10238)|8.9.2009 06:47
IMHO měl by jít provést upgrade :notsure
lavjoy (1628)|8.9.2009 15:01
[quote=kevin00;290620]IMHO měl by jít provést upgrade :notsure[/quote]

myslíš že to pude?ted mám vistu 32 a dám teda opravu,ne instalci jo?
r34ktor (7477)|8.9.2009 15:39
Přímý upgrade není možný. Více informací je k dispozici zde.
lavjoy (1628)|8.9.2009 21:16
[quote=r34ktor;290746]Přímý upgrade není možný. Více informací je k dispozici zde.[/quote]

děkuji za vyčerpávající info,třeba to pomůže i někomu jinýmu

Instalace 64bitové verze systému Windows Vista do počítače s 32bitovou verzí systému Windows Vista
Pokud máte nainstalovanou 32bitovou verzi systému Windows Vista a chcete nainstalovat 64bitovou verzi tohoto systému, je nutné použít jeden z následujících postupů:

* Koupit plnou verzi 64bitové verze systému Windows Vista.
* Odebrat 32bitovou verzi systému Windows Vista, nainstalovat systém Windows XP a potom nainstalovat 64bitovu verzi systému Windows Vista použitím některé ze zde uvedených instalačních metod.

Pokud jste zakoupili plnou licenci společně s diskem DVD se systémem Windows Vista, postupujte podle následujících kroků:

1. Zazálohujte všechna data a nastavení pomocí programu Migrace profilu uživatele, který je k dispozici na disku DVD se systémem Windows Vista. Pro aktuálně nainstalovanou 32bitovou verzi systému Windows Vista je však nutné použít verzi z disku DVD s 32bitovým systémem.
2. Vložte disk s 64bitovou verzí systému Windows Vista do systémové jednotky DVD a potom restartujte počítač.
3. Až budete vyzváni, spusťte Instalační program systému Windows Vista z disku DVD.

Poznámka: Instalační program systému Windows Vista je nutné spustit spuštěním počítače z disku DVD se 64bitovou verzí tohoto systému. Instalační balíček se nespustí v 32bitovém operačním systému.
4. Až vás Instalační program systému Windows Vista vyzve, vyberte možnost instalace Vlastní.
5. Po dokončení instalace můžete obnovit svá data ze zálohy.