reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SP2 nejde intranet

jacobsen (102)|10.9.2009 14:22
zdravim vas,
tak jsem se rozhodl nainstalovat konecne SP2 pro svoje Win Vista, vse probehlo v poradku a zjistuju co se zmenilo a ejhle, nejdou vubec stranky z intranetu mistniho serveru. Ani v jednom prohlizeci. Nesetkal se s tim nekdo? Nevi nekdo jak to odstranit? sem rad ze microsoft vydal zase neco co par chyb odstrani a dalsi problemy prida :(
Lax (97)|10.9.2009 15:11
Hmmmm, nenainstaloval se ti s tím i IE 8? A pokud intranet používá JVM, pak to určitě nepošlape ...
astec (1823)|10.9.2009 15:35
[quote=jacobsen;291313]zdravim vas,
tak jsem se rozhodl nainstalovat konecne SP2 pro svoje Win Vista, vse probehlo v poradku a zjistuju co se zmenilo a ejhle, nejdou vubec stranky z intranetu mistniho serveru. Ani v jednom prohlizeci. Nesetkal se s tim nekdo? Nevi nekdo jak to odstranit? sem rad ze microsoft vydal zase neco co par chyb odstrani a dalsi problemy prida :([/quote]

Ping IP jde? ping DNS název jde ? V síti je vidět tato mašina?
jacobsen (102)|11.9.2009 09:21
Uz jsem to vyresil, a to tim ze jsem dal bod obnoveni na SP1 :) nemel jsem silu se s tim prat, takze jsem zvolil nejrychlejsi a jasne funkcni metodu. Co jsem googlil tak par lidi s tim melo taky problem, microsoft se to snazi resit prepsanim registru, ale to moc nefungovalo.
jinak teda IE8 se nainstaloval taky, masina byla videt a sel na ni i ping. ale intranet nesel vubec.
Po obnoveni na SP1 uz jede zase vse jak ma ;) takze s prechodem na SP2 jeste nejakou dobu pockam