Citace Původně odesláno od petr003 Zobrazit příspěvek
Ahoj stalo se mi něco podobného, naformátoval jsem 16GB flash disk (Patriot XPorter XT Boost) na NTFS pak změřím rychlost a jede to o dost pomalejc. Nikde sem zatim nenašel vhodný řešení. Když jsem rychlost měřil poprvé (to byla ještě ve FAT32) tak jela 15mb/s a po naformátování na NTFS jede už jenom 8-10 mb/s. I když ji dám naspátek FAT32 jede furt 9mb/s. Po důkladnějším prozkoumání z ní vyšlo že systém souborů je vlastně FAT32 LBA. Při pokusu změnit na FAT32 tam jiný nebyl než FAT32 LBA. Opravdu nevím jak to změnit zpět.
Tak isto mám tento flash disk.Kupil som ho s Bazos.sk.Bol naformatovaný na NTFS,jeho rychlost pri kopirovani bola okolo 600 kb/s.Hlavne na začiatku to bežalo okolo 10000Kb/s ,ale asi po piatich sekundach to kleslo na 600kb/s.Nedalo mi to spat,ved predca tak rýchly disk nemôže ist tak pomaly.Riešenie je take:Ak mate WIN XP ten vám dovoluje naformatovat na dva formaty FAT 32 a NTFS,ani jeden s nich nieje vhodny.Preto každy väčši kluč treba naformatovat na formám exFAT.
1.Stiahnete si zaplatu ktora,tuto možnost do WIN XP pridava http://www.zive.cz/bleskovky/windows...5/default.aspx
2.Nainštalujete uvedenu zaplatu,reštartujete PC,date formalne naformatovat,objavy sa medzi ponukou FAT 32,NTFS,aj exFat.
3.Naformatujete ako ex FAT a disk aspon mne ide ako ma,kopirovanie okolo 10MB/s
Tento formát prečita WIN vista a 7,na každy WIN XP musite tuto zaplau nainštalovat,inak Váš kluč neprečita !