Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Kterak vybrat MDA pro studenta

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Ahoj, vybírám PDA/MDA/SmartPhone.
    Zařízení by mělo sloužit zejména jako elektronický diář - mělo by k tomuto účelu obsahovat přehlednou a kvalitní aplikaci, nejlépe synchronizovatelnou s Google Calendar.Byl bych rád kdyby na něm fungovala Opera Mobile. Potěší rozumná výdrž - ale tady nevím jaké hodnoty očekávat. Bude se jednat o moje první zařízení tohoto typu, takže do něj nechci dát zbytečně moc peněz - pravděpodobně jej koupím nějak pokoutně - ebay, aukro a t d... IPhone jsem zavrhl z důvodů ceny a absence Qwerty klávesice.
    Dále by mělo mít: Wi-Fi(b/g), modrý zub potěší, GSM modul (nezáleží kolika"band") velmi potěšující by byla Qwerty klávesnice, na dalších okolnostech příliš nezáleží.
    Ze zdejších diskuzí mne oslovil zejména HTC Kaiser, HTC Touch (T-Mobile MDA Touch) a Palm Treo 750.

Děkuji Vám za radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

Jestli by ti stacil pouzity HTC Herald (predchudce kaisera, WM 6.1, QWERTY klavesnice, BT, Wifi, porizovaci cena pred dvema roky 14000 kc), tak mi napis SZ.

Prodavam ho za par kacek (cca 2500 kc), pac jsem si koupil novou masinu (HTC Diamond II).
    Naposledy upraveno uživatelem CommanderZ: 12-09-2009 v 18:07

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Doporučuji HTC Kaiser. Samotný přístroj se dá sehnat za cca 4 tisíce. U Trea může vadit malý displej, Hermes má zase horší konstrukci a často odchází displej. Herald zase má pomalý procesor.

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

200 MHz OMAP v Heraldu je sice pomalejsi nez Qualcomm MSM7201 montovany do HTCcek poslednich dvou rad (od Diamonda dal), ale mezi OMAPem a 400 MHz Samsungem (co je v Kaiserovi) moc velky rozdil neni.

Rychlost reakci v systemu je velmi podobna (zkousel jsem obe zarizeni vedle sebe), hry zvladl Herald vicemene vsechny, co jsem na nej hodil (Duke Nukem 3D, Flux Challenge a dalsi pomerne narocne veci) a na filmy staci(samozrejme v QVGA rozliseni, 700 MB filmy nedavaji ani jeden).

Ve vysledku je rozdil hlavne v naklapeci klvesnici a GPS, ktere Herald ani jednu nema.

Podobná témata

1. Notebook pro studenta
    Od ssvobii19 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 12-02-2012, 13:53
  2. NB pro studenta VŠ (do 16000kč)
    Od The lachiM v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 19-11-2009, 23:13
  3. Notebook pro studenta do 16.000,-
    Od sheppi v sekci Notebooky a netbooky