Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Volant na nenáročné hraní

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Ahoj,

potřeboval bych poradit s výběrem volantu. Nejsem příliš náročný hráč, ale mám rád pocit z rychlé jízdy a to mě hraní na klávesnici zrovna nepřináší (a u některých her je volant nutností). Hlavním požadavkem je dobrá citlivost a force feedback. Řadící páka je výhodou, ne však podmínkou. Také by nemusel vypadat zrovna jako ty levné, plastové, červeno-černé Geniusy
    Cena by neměla přesáhnout 2k, ale spíše uvítám něco kolem 1,5k.

Můj výběr:
    no.1 - http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4507M000000SAR - pedálům a značce jako takové moc nevěřím, ale jinak vypadá docela dobře. Má někdo zkušenosti?
    no.2 - http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4507M0000002CJ - vypadá po všech stránkách dobře, až na jednu drobnost. Je o 1200,- levnější než např. na czc. Z tamější diskuze jsem vyčetl, že se snad jedná o starší verzi MOMO. Neví někdo, co je na tom pravdy a případně čím se tedy liší?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

1. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=53295 Myslím že Saitek herní věci umí...

2.http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=58438 Logitech taky nebude špatná volba... S těch tvých bych bral radši ten Logitech...

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Osobně bych doporučil Logitech Driving Force GT Grand Turismo. Vlastním podobný model Logitech Drivig Force EX a mohu pouze chválit.
    Geniusy bych nedoporučil snad ani svému nepříteli

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Osobně bych doporučil Logitech Driving Force GT Grand Turismo. Vlastním podobný model Logitech Drivig Force EX a mohu pouze chválit.
    Geniusy bych nedoporučil snad ani svému nepříteli
    Ne že bych ke Geniusu mněl nějaký špatný vztah já osobně mám už druhou klávesnici Genius, tablet a reproduktory Genius. Vše funguje zatím skvěle ale je pravda že neslýchám moc dobrý ohlasů...

Registrace
    Feb 2008

Belbas, už jsem měl pár PC v ruce s BSOD a to jen díky driverům od Geniusu a navíc dílenské zpracování je oproti konkurenci docela zoufalé.

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Belbas, už jsem měl pár PC v ruce s BSOD a to jen díky driverům od Geniusu a navíc dílenské zpracování je oproti konkurenci docela zoufalé.
    Já neříkám že jsou to věci dobré, pouze že s nimi zatím špatné zkušenosti nemám. Jinak sem měl možnost "ošahat" si jeden z Geniusáckých volantů a teda žádná sláva, šel dost z těžka a vydával podivné zvuky...

Edit: myslím že pro kottyho bude nejlepší volba ten Gran Turismo...stojí sice 2000 ale myslím že bude stát za to...

jrx jrx je offline
    Starousedlík SHW / Pilot TMF
    Registrace
    Feb 2009

Souhlasím, že to občas Genius přežene a ten volant bych rozhodně nedoporučil. Ale nadruhou stranu musím říct, že celý život skoro používám obyčejné Genius myšky a už jsem s nima dělal tolik věcí (a hrál), že by ses divil A všechno bez problému. Ale to je trochu z jiného soudku, tu je řeč o volantu a ten Logitech není rozhodně špatný imho za tu cenu...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Hm hm vypadá opravdu dobře. Jen je trošku přes finační limit. Ještě se rozmyslím, zda se na to občasné hraní vyplatí (ale klidně můžete postovat jiné tipy). Jinak nevíte něco ohledně toho Logitech MOMO Racing Force?

Registrace
    Feb 2008

Pokud netrváš bezpodmínečně na řadící páce, můžeš ještě zakoupit model Logitech Formula Force EX. Vlastním model Driving Force Ex, což je naprosto stejný model, akorát pro PS3 (lze ho ovšem i bez problémů provozovat na pc).

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

bilezbozi?

Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od CommanderZ Zobrazit příspěvek
    bilezbozi?
    Můžeš blíže specifikovat ?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

U volantov by som sa hlavne zameral na
    - konstrukcne prevedenie, pri zapale hry musi volant vselico vydrzat, hlavne dorazy
    - sposob a variabilnost uchytu k stolu
    - ovladaci panel (software), s moznostou nastavenia profilov, pripadne nahratie profilu ku konkretnej hre
    - realisticnost volantu, pocet otacok volantu (profi volanty maju 900 stupnov)
    - pod 2000 korun by som nesiel
    - mam dobre skusenosti s volantmi od MS, boli ovsem drahe, ale ziadna reklamacia a zakaznici mi neskor dakovali, ze som ich presvedcil na tuto znacku ... zial neviem, ako je to s nimi v sucasnosti

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Pokud netrváš bezpodmínečně na řadící páce, můžeš ještě zakoupit model Logitech Formula Force EX.
    Bingo! S tím jezdí i kluci ze světový špičky. Sice je levnej, nevypadá jako něco extra, ale třeba Jirka Petera s ním pár WR v RBR dal.

//jo a MOMO prej prd vydrží - zase podle diskuzí RBR jezdců, vlastní zkušeností neoplývám.
    Naposledy upraveno uživatelem meeee: 13-09-2009 v 10:33

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

No tak mám dva favority s cenou pod 2k - Saitek R660 Force Wheel a Logitech Formula Force EX. Teď jen který je na tom lépe. Nemohl jsem vygooglit žádnou oficiální recenzi ani na jeden z volantů...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Ihales
    Registrace
    Dec 2008

to uz zalezi asi na tobe co uprednostnis jestli radici paku a jen 4 tlacitka nebo 12 tlacitek a "krizovy osmismerny ovladac" ale bez radici paky.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. nové PC - pro foto, video, běžné nenáročné hry v ceně 15.000 - 18.000
    Od MaoCeTung v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-08-2013, 17:25
  2. Radeony: Ati Radeon HD6770m - sekají se nenáročné hry
    Od Aischy v sekci Grafické karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 29-07-2012, 11:21
  3. Rozhraní USB, BT...: Volant