Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: LG 22" M227WD-PZ ... má to cenu ?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravím.

Jelikož jsem vytřískal nějaké peníze na brigádě, chtěl jsem zainvestovat do monitoru k notebooku ( jelikož mám jen 14" tak sem si při delší práci ( celovečerní programování ) nechtěl kazit zrak ). Rozhodl jsem se pro LG 22" M227WD-PZ (odkaz) jelikož chci k němu připojit i mého stařičkého PS2 tak sem si vzal i s TV tunerem. Můj problém nastal až teď jak čtu fórum a zjišťuji že připojit monitor pomocí D-SUB je na prd. protože jde kvalita do háje. Tak se tedy ptám, má cenu kupovat takovýto monitor k mému NTB ( HP Compaq 6510b ) , podotýkám že své rozlišení 1440x900 zvládá perfektně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Obraz nebude nejlepší, jenže jinou možnost nemáš. Jsou zde i lidé co používají na 22" nebo i větší stále D-Sub a jsou spokojeni. Až tak bych se toho nebál. Spíše bych se vykašlal na fullHD rozlišení na 22" a koupil si klasickou 22" s nativním rozlišením 1680x1050. např. zde několikrát doporučovaný Samsung 22" SM 2243BW. Moc nerozumím tomu proč chceš aby měl Tv tuner?

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od grapherX Zobrazit příspěvek
    Obraz nebude nejlepší, jenže jinou možnost nemáš. Jsou zde i lidé co používají na 22" nebo i větší stále D-Sub a jsou spokojeni. Až tak bych se toho nebál. Spíše bych se vykašlal na fullHD rozlišení na 22" a koupil si klasickou 22" s nativním rozlišením 1680x1050. např. zde několikrát doporučovaný Samsung 22" SM 2243BW. Moc nerozumím tomu proč chceš aby měl Tv tuner?
    Nějak tak... mimo to já mám 23" s FullHD a rozdíl mezi D-Subem a DVI nepoznám...

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

pro grapherX: Z jediného důvodu protože LCD s TV tunerem má scart a já přez něj chci na ten monitor připojit svůj PlayStation 2 který nemá digitální výstup. Tak sem si říkal, že cosi připlatím a koupím si i s tunerem. Nedoporučil by si mi jej nebo je v tom nějaký problém. V monitorech sem úplně mimo.

Belbas: díky docela mě to uklidnilo

Vyloženě to FullHD nepotřebuju většinu filmů mám stejně v 720p tak sem ještě pouvažoval nad tímto.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tedy ještě dovětek ktomu jak sem psal rozlišení na svém displeji 1440 x 900 zvládá perfektně.

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Vypadá dobře. Ale jak se dívám tak má nižší konstrast o polovinu oproti tomu LG. A je o 1000 dražší.