Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Co Vy a Office?

Hlasujících
69. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Openoffice.org

13 18.84%
  • Microsoft Office

47 68.12%
  • používám oba

9 13.04%
  • jiný

0 0%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: Office

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

pužíváte Microsoft Office, nebo Open Office.org? jaký na ně máte názor? co si myslíite o chystaných novinkách v Office 2007? budou užitečné, nebo k ničemu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Office 2007 jsou hoodne velky skok kupredu. Pred nima se OO.org museji stydet a to MS nemam az tolik rad. Naopak dost casto pouzivam psani rovnic a to je v OO daleko lepsi (proste Tex syntaxe je skvela).

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Používám MS Office, zkoušel jsem nějakou dobu i OO, ale měl jsem s tím nějaké problémy (OO vs MSO), tak jsem se vrátil k "masovému" MS Office. Pokud jde o Office 2007, tak si myslím, že spoustě lidí nic moc nového nepřinese, i když se najdou tací, co některé nové fce využíjí. Spoustě lidí asi bude stále chybět podpora pdf

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

používám pouze OO.org – na moji 'práci' bohatě postačují a sou free...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Perfect
    Registrace
    May 2006

Microsoft Office.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ja mam uz asi 14 dni MSO2007 a zatim si nemuzu stezovat. jede a vypada to dobre, uz ta beta. jenom tam mohlo byt poradne udelane PDF...

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Asi měsíc jsem se poctivě snažil zkusit přejít na OO, marná snaha Grafy, makra, objektový model pro skriptování, návaznost z dalších programů - a hlavně desítky "zajetých" šablon z MSO, no prostě nešlo to.

Takže jsem už rok zpátky u MSO a OO prostě vnímám jako něco, co sice existuje a někdo to i používá, ale co není pro mě.

Nováček Avatar uživatele Kapr
    Registrace
    Jul 2006

1) Používám OO. Myslím, že do ankety patří jedna zásadní otázka: Máte Microsoft Office legálně. (1 počítač = 1 licence atd.) Zajímá mne totiž jaké procento uživatelů za ty výhody je ochotno zaplatit.
    2) Nekompatibilita OO <-> MSO přece není jen problémem OO. Je to problém nestandardnosti původních uzavřených formátů MSO. Výstupy z OO kontroluji MSO Viewery. Přesto dokumenty nejdou občas otevřít.
    3) OO se nemusí stydět. Všechno, co mne štve na MSO tak OO kopíruje také. A s exportem do PDF myslím přišla jako první.
    4) Ještě jste v anketě zapomněli na 602proPC Suite. Spoustě lidí prostě stačí.
    Naposledy upraveno uživatelem Kapr: 02-07-2006 v 10:16

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Kapr
    1) Používám OO. Myslím, že do ankety patří jedna zásadní otázka: Máte Microsoft Office legálně. (1 počítač = 1 licence atd.) Zajímá mne totiž jaké procento uživatelů za ty výhody je ochotno zaplatit.
    2) Nekompatibilita OO <-> MSO přece není jen problémem OO. Je to problém nestandardnosti původních uzavřených formátů MSO. Výstupy z OO kontroluji MSO Viewery. Přesto dokumenty nejdou občas otevřít.
    3) OO se nemusí stydět. Všechno, co mne štve na MSO tak OO kopíruje také. A s exportem do PDF myslím přišla jako první.
    4) Ještě jste v anketě zapomněli na 602proPC Suite. Spoustě lidí prostě stačí.
    Jo jo, máme je legálně, co naděláme.. prostě "celková cena vlastnictví" (hrozný termín) nám se všema předělávkama, přeškolováním atd. vyšla u MSO o hodně nižší.

Nekompatibilita mezi OO a MSO bohužel JE hlavně problémem OO. Ne technicky, to je jasné, ale z hlediska rozšíření - standard není (přestože je to tak často prezentováno) něco, co některá organizace za standard prohlásí, ale to, co je nejvíc rozšířeno a co se používá. A pokud 95% populace (střílím od boku) používá MSO, ti co mají OO se jim buď (z hlediska vstupů a výstupů) musejí přizpůsobit, nebo musejí prohlásit, že jim je to jedno a že ta nekompatibilita není bug, ale feature.

Btw, s exportem do PDF přišel první Adobe

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zdeněk Michálek
    že jim je to jedno
    přesně neotvírám žádný složitý dokumenty a zatím sem otevřel bez problému všechno...

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

moje negativni zkusenost s OO je takova, ze kdyz otevru jeden pomerne velmi slozity sesit v excelu, tak je vsechno fajn, ale kdyz to otevru v Calcu, tak se to grafy zrcadlove otoci a nejake predem definovane tabulky urecene ke psani jsou takove "kostrbatejsi" nez v excelu...

ale jinak beru OO jako kvalitni software a dobrou alternativu k ms office, ale OO ma porad co dohanet...

jinak primarne pouzivam ms office, na fedore samozrejme Open Office.

Nováček Avatar uživatele FanATIk
    Registrace
    Aug 2006

Momentalne mam MS Office 2003, no ale ked som si nainštaloval beta Office 2007 bol som fascinovaný
    Excel a Powerpiontom najmä. Konečne možem robiť graficky veľmi vydarené grafy a prezentácie, a to ešte jednoduchšie a rýchlejšie. Je to fakt veľký krok pre ľudstvo.
    Inak mal som par dní aj OpenOffice ale ten neni ani zďaleka tak intuitívny ako MS Office, jednoducho sa mi nepáči prostredie OpenOffcu a práca v ňom.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Používal jsem různé "office" balíky, samozřejmě nejvíce všechny možné Microsoft Office (od Office 97 přes 2000, XP až po 2003 a chystám se na 2007 Beta 2), taky mám za sebou nějakou tu dobu na Lotus a chvilku na OpenOffice. Stále se ale držím u MS Office, je zažitější.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Používam MS Office 2003 Standart SK. Office je klasika, veľmi dobré prostredie preto nebude to len tak prejsť na MS Office 2007, ale už sa na to teším.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

vcera jsem si do virtualiho stroje s Vistou nainstaloval novou betu Off2007 a musim uznat, ze Microsoft se fakt snazi, ten pokrok v uzivatelskym rozhrani je obrovskej, OO jsem kdysi zkousel, vypadalo to pouzitelne, ale ja potrebuju Outlooka kvuli PST a Off2003 Premium mam legalne...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Office na Linuxu
    Od Cheester v sekci OS Linux
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-02-2013, 23:18
  2. Instalace Office 07 na XP
    Od Georginek v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 24-08-2012, 21:51
  3. Licence office