reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP Compaq 615 jaky je?

mikirc (20)|14.9.2009 19:00
Zdravim
Planuji si koupit notas na vysku, jako hodne dalsich lidi, a chci aby byl do 12tis. Jelikoz mam doma masinku se 4jadrovym AMD, tak neprahnu po nejakem super vykonu. Po dlouhem vybirani jsem si vybral HP Compaq 615 NX568EA (bez OS)
Budu na nem provozoval System Ubuntu 9.04 takze jeho HW mi vyhovuje i z hlediska podpory.
Spise me zajimaji konstrukcni stranka. Zpracovani, kvalita materialu a plastu.
Mate nekdo tento notasek a muzete poreferovat?
Liqid (410)|14.9.2009 20:18
Tak sice nemam primo tenhle ale HP je obecen kvalitni znacka s dobrym servisem a vynikajicim designem. Jen na vysku bych si vybral mozna neco co vydrzi dele na baterku.
mikirc (20)|14.9.2009 20:22
[quote=Liqid;292507]Tak sice nemam primo tenhle ale HP je obecen kvalitni znacka s dobrym servisem a vynikajicim designem. Jen na vysku bych si vybral mozna neco co vydrzi dele na baterku.[/quote]

no prave ze se divu jeste na HP ProBook 4515s a ten uz ma led podsviceni s delsi zivotnost, ikdyz je o cosi levnejsi. Ale nastesti u nas ve skole jsou zasuvky na kazdem rohu.
speedsnail (4876)|15.9.2009 10:42
Mrkni se na tento příspěvek. Jsou tam i odkazy na testy probooku a dalších konkurentů v podobné kategorii.

A sem ti přidávám můj názor na 615 (z tamtoho příspěvku vyřazen pro absenci DVI)
1.HP 610(615)
czc: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66313
+ dlouhá výdrž na baterie
+ nízká hmotnost
+ příjemná klávesnice
+ dobrý matný displej (bohužel v lesklém rámu)
- vrčení ventilátoru
- rozmístění konektorů
- chybí digitální výstup
- mono repro