Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Outlook a tiskárna HP Businnes Inkjet 2800

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Dobrý den, máme tiskárnu HP Business InkJet 2800 a při tisku z programu Outlook 2007 se zcela gnoruje nastavení podavače papíru. Máme totiž u tiskárny 2 podavače. 1. na A3 a druhý na A4. Outlook ignoruje nastavení ovladačů a vše tiskne na podavač č. 1, kde máme připraveny k tisku A3., přestože v ovladači je nastaveno A4 a podavač. č. 2.

Předem děkuji za odpověď.

Jiří Borovy - M.O.Z. Consult s.r.o.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Tisknes to ikonou rovnou z panelu nebo pres ctrl+P? Kdyz das CTLR+p a mrknes do nastaveni toho ovladace primo pro ten konkretni tisk tak je to tam spravne nastaveno? I ten zasobnik?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Jo, vše je nastaveno správně. Tiskne to špatně :-(
    Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Tisknes to ikonou rovnou z panelu nebo pres ctrl+P? Kdyz das CTLR+p a mrknes do nastaveni toho ovladace primo pro ten konkretni tisk tak je to tam spravne nastaveno? I ten zasobnik?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

jo znamena co ze to tisknes tou ikonou nebo pres ctrl+P?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Pres i ikonu i pres ctrl-p to tiskne spatne :-(
    Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    jo znamena co ze to tisknes tou ikonou nebo pres ctrl+P?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ocekaval jsem, ze se to prostrednictvim internetovych lidi vyresi, tak mi bohuzel nikdo zatim nepomohl, jak z tohoto neresitelneho kola vyjit. Doufam, ze mi jeste nekdo poradi.

Jirka
    Citace Původně odesláno od SimcaCZE Zobrazit příspěvek
    Pres i ikonu i pres ctrl-p to tiskne spatne :-(

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Blbne to len z Outlooku, alebo aj z inej aplikacie MSOffice? Napriklad Word.
    Robi to u kazdeho mailu?

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Je ale divne, ze to dela pouze s Outlookem, word a excel bez problemu tiskne do spravneho poradace.
    Citace Původně odesláno od EditorPO Zobrazit příspěvek
    Blbne to len z Outlooku, alebo aj z inej aplikacie MSOffice? Napriklad Word.
    Robi to u kazdeho mailu?

Registrace
    May 2006

Vo vlastnostiach tlaciarne v zalozke "nastavenie zariadenia" sa priraduju jednotlive zasobniky.
    Pri tlaci sa pozrite, ci nahodou nemate zvoleny rozmer A3, potom si asi tlaciaren sama vyberie zasobnik s A3 a ignoruje nastavenie predvolby. Dajte si zobrazit nahlad tlacenej strany.

Taktiez by ste mohli prehodit papiere medzi zasobnikmi a do 1. dat A4, do 2. dat A3. Samozrejme prekonfigurovat nastavenia.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od SimcaCZE Zobrazit příspěvek
    Je ale divne, ze to dela pouze s Outlookem, word a excel bez problemu tiskne do spravneho poradace.
    U mne zase takhle "blbne" Word a tiskárna Tektronix - absolutně ignoruje jakýkoli navolený jiný zásobník papíru a vždy sahá po manuálním podavači pro speciální papíry... Je to prostě M$ bug. Zvykl jsem si na to a buďto tisknu na jinou tiskárnu nebo mu při tisku na Tektronix prostě podstrčím obyčejný papír do manuálního podavače.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Opravdu je to spravne vse nastavne, tisk je nastaven na A4, coz je v zasobniku 2. Bohuzel to spatne tiskne na A3 zasobnik (1. zasobnik)

Jirka

Vo vlastnostiach tlaciarne v zalozke "nastavenie zariadenia" sa priraduju jednotlive zasobniky.
    Pri tlaci sa pozrite, ci nahodou nemate zvoleny rozmer A3, potom si asi tlaciaren sama vyberie zasobnik s A3 a ignoruje nastavenie predvolby. Dajte si zobrazit nahlad tlacenej strany.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    U mne zase takhle "blbne" Word a tiskárna Tektronix - absolutně ignoruje jakýkoli navolený jiný zásobník papíru a vždy sahá po manuálním podavači pro speciální papíry... Je to prostě M$ bug. Zvykl jsem si na to a buďto tisknu na jinou tiskárnu nebo mu při tisku na Tektronix prostě podstrčím obyčejný papír.
    Mne Canon IR1210 nechce tlacit najtensie ciary tabulky z Excelu. Ked tabulku vlozim do Wordu, tak tlaci aj najtensie ciary.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Ted se mi to podarilo. Vypada to, ze veskery problem je se nasel v polozce nahled, kde se da najit "skryte" vlastnosti tisku, nastavit to do spravneho poradace, ktery nastaveni tiskarny v ovladacich naprosto ignoruje. Budu to testovat, jestli si to nastaveni zachova, nebo ne.

Jirka
    Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    U mne zase takhle "blbne" Word a tiskárna Tektronix - absolutně ignoruje jakýkoli navolený jiný zásobník papíru a vždy sahá po manuálním podavači pro speciální papíry... Je to prostě M$ bug. Zvykl jsem si na to a buďto tisknu na jinou tiskárnu nebo mu při tisku na Tektronix prostě podstrčím obyčejný papír do manuálního podavače.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Mne Canon IR1210 nechce tlacit najtensie ciary tabulky z Excelu. Ked tabulku vlozim do Wordu, tak tlaci aj najtensie ciary.
    No a když takovou tabulku já přenesu/naimportuji do Quark Xpressu, tak veškeré rastry na displeji vidím, ale pro změnu je ignoruje tiskový PostScript driver... To by se pak z toho jeden picl a raději tabulky jak osel naskenuje...

Podobná témata

1. Přenos složek z Outlook Expres do Outlook
    Od jerryczech007 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 17:05
  2. Tiskárny: nova tiskarna/tiskarna+kopirka, cb, A4, automaticky duplex
    Od optim v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-10-2009, 18:56
  3. Socket 754/939/940: pretaktovani A64 2800+
    Od b337 v sekci AMD - procesory a základní desky