Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 69

Téma: Víkendová diskuze: Máte zkušenosti s produkty Genius?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Máte zkušenosti s produkty Genius?

Je málo těch, kdo v minulé dekádě alespoň někdy nepoužili myšku či klávesnici Genius. Vývoj během té doby značně pokročil a přesto Genius pořád hraje jednu z hlavních rolí na našem trhu, mimo jiné i díky vám, spokojeným uživatelům. Proč je příslušenství Genius stále tak oblíbené? Jaké jsou vaše zkušenosti? Ať už jsou vaše názory jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Bohuzel ano.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Ano, kdysi dávno myši a teď mám tablet od Geniusu (který jsem zde vyhrál ) a za ty drivery k němu bych chtěl jejich tvůrce umlátit pohrabáčem.

Jo a ještě mám vlastně repro od Geniusu. To je v pořádku, na svoji cenu (nízkou) docela dobrý, i když třeba kvalita zpracování je docela nízká (křivě našroubovaný rámečky, lehce sedřená barva už z výroby). Taky mají jednu supersvítivou LEDku na čelním panelu (fakt nechápu, kdo tohle vymyslel), ale ta už naštěstí nějak umřela.

Závěrem> Genius je dobrej, pokud nejde o mechanicky namáhanou věc nebo nepotřebuje ovladače. Obě tyto věci jsou VELKOU slabinou Geniusu.
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 18-09-2009 v 12:55

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

stejně jako cool.user

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

Preco je to oblubene ? Hm... Cena ? Alebo cena ? Mozno cena !

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Bohuzel ano .. u levnejsich mysi jsem velice rychle zjistil ze se vyplati kupvat levnejsi produkty jinych znacek ktere vydrzi 2x tolik .. a u tech drazsich sem se spis pokukoval po znackach typu razer a pod na deathaddera proste nedam dopustit

Genius :-D

Měl jsem za poslední dva roky myš, bluetooth myš, tablet, repráčky Genius. Tři z těch čtyřech věcí jsem vrátil (jedna do 14 dnů od koupě - nepoužitelná, další dvě oprávněná reklamace), jednu vyhodil.
    Co dodat?
    Za sebe: Genius už nikdy.

Nováček
    Registrace
    May 2007

Bohužel se připojuji k méně kladným zkušenostem. Měl jsem myši, skener, klavesnici. Cena dobrá, ale po zkušenostech dávám přednost vyšší kvalitě jiných premiových výrobců.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Já měl kdysi od geniusu optickou myš ... fungovala relativně v poho, akorát občas se stalo, že najednou odskočila do rohu obrazovky (pravýho nebo levýho horního asi, už nevím přesně). Což bylo vcelku zajímavý, protože najednou zmizel kurzor a já musel hledat, kde vlastně je.

Pak se mi s ní taky stávalo, že občasně myš přestala jít (přestal se zobrazovat kurzor), kde potom pomohl jedině postup vypnout PC, odpojit myš, nastartovat PC (s odpojenou myší), znova vypnout PC, připojit myš, spustit s myší a už to šlo

A ano, důvodem byla cena (šlo o myš v práci).

[little OT]
    Btw. taky to máte tak, že v práci, kde trávíte nejvíc času na PC, máte ty nejlevnější "budget" zařízení (levný TNT lcd, co nejlevnější myš, základní levnou klávesnici apod.), a doma sice HW ergonomicky na výši a výkonnější, ovšem na něj minimum času? (i proto bych osobně preferoval práci z domova, pokud pominu další důvod kterým je dojíždění ve špičkách, ovšem vedení se k tomu zatím nemá, ačkoliv technicky by to nemusel být problém, a navíc by ušetřili za kancly a provozní náklady) - v práci už mám svojí myš a v současnosti si ještě plánuju koupit svojí klávesnici.
    [/little OT]

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Ano mám ... pár BSOD způsobující drivery od Geniusu; nekvalitní, vrzající klávesnice, myši apod. Již nikdy Genius

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mam klavesnici Genius SlimStar 330:

Plusy:

2 USB porty navic (se mi hodi k Notasu)
    Dotykove multimedialni klavesy (zjednodusuji praci)

Minusy:

Dotyk. multimed. klav. (bohuzel nesviti)
    Opet dotyk. multimed. klav. (bohuzel to obcas nastve, kdyz se jich nechtene dotknete pri hrani)
    Hlucnost klaves (cekal jsem tissi chod, ale da se to akceptovat)

To je z me strany zatim vse. Pokud si jeste na neco vzpomenu, tak to sem pripisi.

Zdravim M.H.

Neregistrovaný

Mám od nich myši a k žádné z nich nemám připomínek. A cena výborná.

Nováček Avatar uživatele Mikacek
    Registrace
    May 2006

Na Genius se musíte dívat trošku jinak - díky němu má chudý člověk možnost pořídit si něco co (chvíli) funguje a pak zjistí, že si měl připlatit a neškudlit. Pár periferií Genius jsem měl, všechny tak nějak postupem času odešly a abych se přiznal, tak když někdo potřebuje poradit se skládáním sestavy, nebo nákupem věcí ke kompu, tak mě ani nenapadne "doporučovat" mu jakýkoliv výrobek Genius. Bohužel ale vyrábějí levně a proto si to spousta lidí koupí

BTW: jedna myš Genius mi dobře posloužila, když jsem hledal náhradní mikrospínač pro Microsoft myš (protože jí odešel mikrospínač a už byla po záruce) ...

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    .... nekvalitní, vrzající klávesnice, myši apod.
    Ona je to hlavně otázka priorit....

Třeba já doma nepotřebuju klávesnici za litr, za to vyžaduju nízkej zdvih, klasický rozložení kláves kolem del a šipek, velkej enter, velký shifty, nějakou tu multimediální klávesu....

A to je v cenový relaci kolem dvou stovek docela problém sehnat, takže já mám teď doma něco přes rok klávesnici Genius a jsem spokojenej

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Zase furt asi lepší než značky typu Trust a spol.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 14-08-2009, 13:16
  2. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2009, 09:45
  3. Víkendová diskuze: Jaké jsou vaše zkušenosti s reklamacemi HW?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 24-10-2008, 22:20
  4. Víkendová diskuze: Ženy a počítače - jaké jsou vaše zkušenosti?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 40
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 09:30
  5. MB Foxconn- máte zkušenosti?
    Od zeW v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 07-02-2008, 07:38