reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vypnutí obrazovky při přehrávání videa

Jakub Doležal (63)|20.9.2009 21:54
Ahoj,
nahrál jsem sedmičky na HTPC a objevil jsem jeden docela závažný problém.

Pokud spustím Home Cinema Media player a koukám na film, tak se cca po půlhoďce vypne monitor(televize), stačí zahýbat myší a naskočí to zpět, ale je to dost otravný. V nastavení napájení mám uspání nastavení u všeho minimálně na 3 hodiny.

Nesetkal se s tím někdo? Zkoušel jsem google, ale vypadá to, že jsem sám.

Děkuji
Jiziii (796)|20.9.2009 21:59
a nemáš v nastavení napájení nastavenej přenosnej počítač?
tohle není nejspíš funkce uspávání ale vypnutí monitoru takže se prohrab správcem napájení a najdeš to tam
nebo to skus u nastavení spořiče
Jakub Doležal (63)|20.9.2009 22:10
uz to asi mam, koupil jsem novou desku od Asusu s 785G chipsetem.

Program Asus EPU, kterej (snad) ridi spotrebu mel nastaveno na rezim automatic. Tedy vybiral mezi performance a power saving. No a u profilu power saving bylo turn off screen after 20min. Jelikoz na tento profil automaticky prepnul, tak to proste po 20 minutach zhaslo.

Je trosku skoda ze spolu nekomunikuje spravce napajeni a tento program.

Dekuji a omlouvam se za mozna zbytecne tema.
frajt (1)|21.11.2009 19:55
[quote=Jakub Doležal;294415]uz to asi mam, koupil jsem novou desku od Asusu s 785G chipsetem.

Program Asus EPU, kterej (snad) ridi spotrebu mel nastaveno na rezim automatic. Tedy vybiral mezi performance a power saving. No a u profilu power saving bylo turn off screen after 20min. Jelikoz na tento profil automaticky prepnul, tak to proste po 20 minutach zhaslo.

Je trosku skoda ze spolu nekomunikuje spravce napajeni a tento program.

Dekuji a omlouvam se za mozna zbytecne tema.[/quote]

Nebylo to zbytečné téma, trápil jsem se s tímto problémem dlouho a pomohl mi až tento příspěvek.
Takže díky