Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Skusenosti s NB MSI

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zdravim, zaujimali by ma vase celkove skusenosti s NB od MSI. Kvalita vypracovania, spolahlivost a pod.? Ak by ste mali volit medzi znackami MSI, ASUS, ACER v intervale 30-35K, na co by padla vasa volba? Ide mi vseobecne o znacku, nie konkretne modely. Dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od fidzi_
    Zdravim, zaujimali by ma vase celkove skusenosti s NB od MSI. Kvalita vypracovania, spolahlivost a pod.? Ak by ste mali volit medzi znackami MSI, ASUS, ACER v intervale 30-35K, na co by padla vasa volba? Ide mi vseobecne o znacku, nie konkretne modely. Dakujem
    V oblasti NB msi neznam .. co se tyce komponent delsi dobou se jim snazim vyhnout .. netvrdim ze vse od msi je spatne ale treba u desek meli dost problemy s nafukovanim kondenzatoru a setkal sem se s hodne ruznejma deskama od msi s timto problemem. O nb jsem se zacal zjaimat az v posledni dobe protoze jsem si jeden poridil ale nebyl jsem tak narocny a jelikoz mi slouzi pouze jako psaci stroj a jako vzdalena sprava a nastroj pro tvorbu manualu a podobnejch veci mimo domov hledal sem stroj kolem 20 tisic a tam mi z aty penize nejlip vysel ASUS a6KM Q72 . Jedine z ceho jsem u nej byl celkem prekvapeny byla teplota cpu a gpu pri bezne praci kolem 70 stupnu coz me znepokojilo tak jsem hledal nekoho se stejnym typem a nakonec pres indiana jsem zjistil ze v lete teploty stoupaji az k 100 stupnum a ze udajne jsou na to komponenty stavene tak nevim JInak jsem velmi spokojeny hlavne display me velice mile prekvapil barvama a i kdyz sem mel strach s odlesku je to taky v pohode..

Občasný diskutér Avatar uživatele Lamak
    Registrace
    Sep 2006

Ja sice s notebooky MSI taky zkusenosti nemam, ale ja jejich produkty hojne pouzivam a problemy nemam....je to hodne o vkusu. Spis bych chtel varovat pred tim acerem....pokud hodlas notebook nejak vic prenaset a manipulovat s nim, tak bych asi hledal jende......praskaji plasty (zvlaste u tech levnejsich). Hodne zajimavy by v te cenove nabidce mohli byt notebooky DELL. Na jejich strankach mas primo konfigurator....takze si muzes poskladat co ti vyhovuje. Dival jsem se a nekterej z insironu by v te cene vypadal hodne zajimave . A jejich servis je asi jeden z nejlepsich...ale ten bys snad ani nemel potrebovat.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Lamak
    Ja sice s notebooky MSI taky zkusenosti nemam, ale ja jejich produkty hojne pouzivam a problemy nemam....je to hodne o vkusu. Spis bych chtel varovat pred tim acerem....pokud hodlas notebook nejak vic prenaset a manipulovat s nim, tak bych asi hledal jende......praskaji plasty (zvlaste u tech levnejsich). Hodne zajimavy by v te cenove nabidce mohli byt notebooky DELL. Na jejich strankach mas primo konfigurator....takze si muzes poskladat co ti vyhovuje. Dival jsem se a nekterej z insironu by v te cene vypadal hodne zajimave . A jejich servis je asi jeden z nejlepsich...ale ten bys snad ani nemel potrebovat.
    MSI produkty pouzivam tiez (MB, periferie...) a vcelku spokojnost, ale ide mi o to ako su na tom NB, ci nie su na tom ako Acery, t.j. ze praskaju a pod. Inak velky dik za tip na Dell, u nas na SK sa moc nepredavaju, aspon o tom neviem, ale na CZ sa daju v pohode objednat a ten konfigurator je super napad, nieco take by mali mat aj ostatni vyrobcovia. dik

Registrace
    Sep 2006

No ono se o tom mluvi uz dlouho, ze se zacnou prodavat normalne komponenty na ntb stejne jako na PC....rika se tomu barebone...koupis si zakladni sasi s deskou a zbytek si osadis sam...nebo teda prodejce. Jeste se to ale moc neprosadilo....ale takhle vlastne funguje barebone na TS bohemia....mas tam primo konfiguracni skript a oni ti to poskladaji.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

kdybych volil mezi acer a msi, tak se pujdu radsi ozrat. asus je docela v pohode, az na obcasnou nedotazenost v chlazeni, utilitkach apod. kdybych kupoval notas za 30K, tak vybavenej Dell inspirion 6400 (Core duo, X1400 256MB, 512RAM, dvdrw, wi-fi + super zaruka)

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    kdybych volil mezi acer a msi, tak se pujdu radsi ozrat. asus je docela v pohode...
    Tak som sa radsej teda ozral a volim asi toto:
    http://www.alza.cz/notebook-asus-f3t-ap008-d68597.htm

Ak mate lepsiu volbu sem s nou. Tie Delly su trochu drahsie na to co ponukaju.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele a8nr
    Registrace
    May 2006

Tak som sa radsej teda ozral a volim asi toto:
    http://www.alza.cz/notebook-asus-f3t-ap008-d68597.htm

Ak mate lepsiu volbu sem s nou. Tie Delly su trochu drahsie na to co ponukaju.
    No Delly hlavně nabízejí matný displej s docela dobrým zbytkem.
    Naposledy upraveno uživatelem a8nr: 23-01-2007 v 20:19

Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od a8nr
    No Delly hlavně nabízejí matný displej s docela dobrým zbytkem.
    Matnej, nebo lestenej je jenom otazkla vkusu....ja osobne preferuju matny...navic ten lestenej jde myslim dokoupit.

A co se tyka toho ozirani....ICEBOSSi ty mas nejaky konkretni zkusenosti s MSI?? Proc jses teda nepochlubil....pokud varis z vody, tak si to radsi nech. Ja komponenty od MSI pouzivam hodne a nemuzu si stezovat. U aceru je to jasne co je spatne (plasty, chlazeni, panty....) ale rekni konkretni vytku k MSI nebo nepomlouvej....

Dell ma hlavni vyhodu v zaruce....a za tu si nechava popravde dobre platit, ale i kvalita je opravdu nekde jinde nez ASUS. Kdyz vyjdes z toho insirobu 6400 medium, tak se dostanes nekde pres 30k s hodne slusnou sestavickou. Zalezi na porovnani Turionu a Core 2 duo, 7600GO a x1400.....jinak je to vlastne to samy. Mozna s 9clankovou baterkou ten DELL vydrzi i dyl naz ASUS.
    Naposledy upraveno uživatelem Lamak: 23-01-2007 v 21:28

Registrace
    May 2006

proti komponetum od MSI nemam nic, naopak, treba jejich grafiky mam dost rad Ale jejich noutbuuuk (nejakej kolem 25K), jsem mel v ruce jednou a stacilo mi to. ani v testech neobsazuji MSIcka dobra mista... viz nejakej test computeru... mozna tak tenhle: http://www.svethardware.cz/recenze-m...tiarum/15907-6

ale za ty prachy... bych rad aspon 7,2K disk apod a 160 min na baterku je vysmech.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Aceru se Fidzi vyhni velkým obloukem - špatný zpracování i provedení.
    Jinak když už sem ICEBOSS dal ten test na "šperkovou edici" M677 tak tam je kladně hodnoceno jeho provedení a chlazení - nikde nic nepřekáží, všechno je nadstandardně snadno dostupný.

S díly od MSI nemám žádný špatný zkušenosti. Nevíc mají, jak už jsem psal výše, parádní zpracování a kvalitu a jinak je to snad jedinej výrobce kterej davá do "malejch" NB "skoro" standardní klávesnici i s numerickou částí - to si myslím že je velký plus (posunutá myš mi jako levákovi nevadí a jinak se tna to dá zvyknout si myslím).
    ICEBOSSi kde jis viděl takhle drahý NB s max. 15,4" LCD a 7,200ot/min HDD? Leda tak u DELL ve vlastním konfigurátoru, ale jinak žádnej takovejhle NB v sériovým prodeji není (nebo jsem se s ním nepotkal).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Slosi
    ICEBOSSi kde jis viděl takhle drahý NB s max. 15,4" LCD a 7,200ot/min HDD? Leda tak u DELL ve vlastním konfigurátoru, ale jinak žádnej takovejhle NB v sériovým prodeji není (nebo jsem se s ním nepotkal).
    no prave.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    no prave.
    Tak se asi stal zázrak a jeden takovej NB jsem přeci jenom našel, ale vůbec ho neznám - ale jinak se mi líbí co se dílů týče a možná bych ho mohl i pořídit.
    http://www.lan-shop.cz/notebooky/intel/40038

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zdarky, já vyloženě s NB MSI zkušenost nemám, ale hodně se o něj též zajímám a přemýšlím i jeho pořízení. Všichni co tu píšou mají svou pravdu. Ano Dell to je kůň, ale za kolik??? Jde o prioryty. Já mám konkrétně zájem o tento http://www.penta.cz/?cls=stoitem&stiid=24445. Se stejnou konfigurací a cenou jsem jiný třeba Acer nebo HP nenašel. Jde prostě o to se rozhodnout. Jinak souhlasím se SLOSIM.