Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 32 z 32

Téma: Návod na sestavení PC

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od SmartMole
    Nejdříve ramky a pak chladič, protože pak ty ramky přes chladič tam vůbec nemusíte dát.
    No to je individuální podle chladiče, osboně jsem musel na mém starším pc dávat napřed chladič, pak ram a demotování přesně naopak (ram a pak chladič). (ASUS A7V8X, AC copper silent 2L)

já osobně napřed instaluji mechaniky a zároveň kabely které se dají strčit pod MB.

Pak MB s cpu (to abych ho někde nerozsedl), osadím chladič a ram, připojím kabely od mechanik, fanů a case.

vecpu zdroj (v případě starších casů, jinak už ho tam mám jako první)

nakonec nastrkám karty a připojím k nim kabely vedou-li k nim.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Hps
    Snad je to normální - viz http://www.wapac.net/images/ps/M_PS-...24pin-port.jpg
    Teď ale řeším revizi desky Gigabyte DS4. Problém je v tom, že mi přišla revize 1.0, ale já jsem se dozvěděl o novější revizi 2.0 až po tom, co mi deska přišla. A mezi těmi revizemi je fakt dost rozdílů/vylepšení.
    http://www.zive.cz/Text/Ar.asp?ARI=132766
    Tuhle desku jim tam zřejmě vrátím, do 14-ti dnů můžu odstoupit od smlouvy. Co jsem se ale ptal, tak v žádném e-shopu revizi 2.0 buď nemají nebo neví. Nevíte kde by se dala sehnat?
    Aha, o tom ses předtím nezmínil. Jestli to máš zaslepené tak to normální bude Zatím jsem se s takovým provedením sice nesetkal, ale normální to bude Nemáte s tím ale ještě někdo jiný zkušenosti?

S tou základkou nevím. Taky bych bral tu druhou revizi, jen taky nevím kde ji sehnat. Na Czech Computeru mají pokud vím stále pouze první verzi této desky. A přemýšlel jsi o tom ji koupit někde v kamenném obchodě? Tam se totiž můžeš sám před koupí přesvědčit jakou revizi kupuješ...

Vím, je to dražší, ale asi se to v součtu vyplatí víc, než objednávat postupně desky z různých obchodů a utrácet tak horentní sumy za poštovné.
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Sestavení 2 PC - lepší a horší
    Od computerboy v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-02-2014, 22:40
  2. navod na sestaveni PC
    Od Akulla v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-04-2013, 21:20
  3. Reakcí: 2