Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Dva vadné kusy za sebou - náhoda?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Zdravím,
    v květnu tohoto roku jsem si koupil 24'' monitor od Samsungu (SM 2443BW):
    Kód:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514307X23B1QUKEJ
    Který mi moc dlouho nevydržel, protože se na něm zhruba po dvou týdnech objevilo několik (odhaduji 5-10) barevných svislých pruhů odshora až dolů.
    Monitor jsem reklamoval (vyřízení trvalo dlouhý měsíc a půl) a protože tento model na Alfě už neměli, objednal jsem 2433BW:
    Kód:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514307X23B1QUMTC
    A co se nestalo... po zhruba dvou měsících se na něm objevil jeden žlutý svislý pruh, tak jsem opět reklamoval.

Teď opět čekám na vyřízení reklamace a přemýšlím, který monitor zkusím jako další
    Trochu se bojím jít opět do Samsungu - sice jsem někde nečetl, že by sním byly problémy, ale riskovat to potřetí... Zatím se rozhoduji mezi Samsungem 2443BW (opět) a LG W2453V-PF:
    Kód:
    http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514307X23B1QUPEK
    Čím by mohly být výše popsané problémy způsobeny? Je to jen náhoda, nebo jim (monitorům) něco vadí? Který monitor mám vybrat?

Předem děkuji za všechny odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Tak samozrejme muze jit o pitomou nahodu (zivot je svine), ale je to prinejmensim podezrele ...
    LG bych se radsi vyhnul, jednou jsem koupil a stacilo, mozna bych zkusil Phillips, HP nebo Dell ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Za toho Philipse bych se primluvil, jinak jestli ti nevadi mensi rozliseni tak evergreen Dell 2209WA. Jediny problemy jsem zazil vetsinou prave se Samsungama/BenQ - at uz jde o "black screen", nerovnomerne podsviceni lisici se kus od kusu, piskajici katody atd. Vetsinou k zakaznikovi dorazi az druhy kus

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Náhoda to asi není. My jsme na firmu koupili 24" Samsungů několik a dva kusy po třech měsících odešly. U jednoho se objevily barevné svislé pruhy a druhý scípl úplně. Nějak mě firma Samsung se svými monitory neoslovila, protože to co vyvádí můj monitor na stole, to by bylo na dlouho. A vyjadřovat se k tomu krámu, před kterým nyní sedím (SyncMaster 2693HM, jelikož se školím tak sedím před jiným) raději nebudu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Tak samozrejme muze jit o pitomou nahodu (zivot je svine), ale je to prinejmensim podezrele ...
    LG bych se radsi vyhnul, jednou jsem koupil a stacilo, mozna bych zkusil Phillips, HP nebo Dell ...
    Ok, LG ne-e
    HP asi určitě ne, protože bych rád zase 24'' (na vyšší úhlopříčky se zvyká snadno, ale obráceně je to utrpení) a rád bych něco cenově podobného těm Samsungům, tzn. kolem 7000Kč, za které HP neseženu a ten Dell... nemam tu značku rád - jsou všechny (i notebooky atd.) hrozně předražený a neřek bych, že u týhle značky odpovídá kvalita ceně.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Za toho Philipse bych se primluvil, jinak jestli ti nevadi mensi rozliseni tak evergreen Dell 2209WA. Jediny problemy jsem zazil vetsinou prave se Samsungama/BenQ - at uz jde o "black screen", nerovnomerne podsviceni lisici se kus od kusu, piskajici katody atd. Vetsinou k zakaznikovi dorazi az druhy kus
    Jak jsem psal o kousek výše - chtěl bych opět 24'' (ta plocha je prostě luxusní ). Ale našel jsem 24'' Dellík, co na něj říkáte?
    24" DELL
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 24-09-2009 v 16:20

Registrace
    May 2006

Jeste k tomu Dellu, jestli nevadi, ze je to 22" ... http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007X23B23COR5

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

A co si zvyknout na ještě větší úhlopříčku?

Nejlevnější 26" panel a přesto dle recenzí velmi slušný. Fujitsu SL3260W

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od speedsnail Zobrazit příspěvek
    A co si zvyknout na ještě větší úhlopříčku?

Nejlevnější 26" panel a přesto dle recenzí velmi slušný. Fujitsu SL3260W
    Ten Fujitsu se mi nelíbí ale díky za tip... Zapomněl jsem ještě napst, že tentokrát bych raději rovnou 16:9, protože kromě hraní her také na PC často sleduji seriály, takže proč se trápit s černými pruhy nad a pod, že
    Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Jeste k tomu Dellu, jestli nevadi, ze je to 22" ... http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007X23B23COR5
    Těch 22'' je opravdu málo, ale znovu se ptám, co říkáte na ten 24'' Dell (G2410)?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Hofik Zobrazit příspěvek
    Těch 22'' je opravdu málo, ale znovu se ptám, co říkáte na ten 24'' Dell (G2410)?
    Jo, je to sice jenom TNko, ale podle me by mohl byt OK

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Hofik Zobrazit příspěvek
    Ten Fujitsu se mi nelíbí ale díky za tip...
    Jen bych chtěl upozornit, že ty "firemní" dvoubarevné fotografie jsou hrozně zavádějící. Monitor samozřejmě není dvoubarevný, viz foto z recenze

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Tak jsem se definitivně rozhodnul pro ten 24'' Dellík Objednám ho hned, jak uznají reklamaci toho druhého Samsungu (takže za 30 dní ).

Všem díky za rady a odpovědi.

Podobná témata

1. 2 Wifi routery za sebou
    Od ugousek v sekci Sítě
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-02-2014, 21:38
  2. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 24-11-2011, 19:49
  3. <SHW>Nahoda mod01
    Od Kirk1 v sekci Naše vlastní mapy TMF
    Reakcí: 1