reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

strata ikon z oblasti oznameni

lacream3 (142)|25.9.2009 08:26
potrebujem poradit,uzdlhsi cas pri starte pc,alebo pri kazdom restarte mi zmizne par ikon ,npr.antivirus,bluetooth,ovladanie hlasitosti a pod z oblasti oznameni.No na stastie ich stale opravim programom TuneUp 2009,oprava cache ikon.Po tejto oprave mi uz nabehnu vsetke ikony ktore tam maju byt.No je to strasne otravne,stale po spusteni windows,alebo po rest.to opravovat.Nemozte mi poradit,kde je ta chyba a ci sa da odstranit,aby som uz nemusel stale pouzit TuneUp.Mam Win.XP Home Edition SP3...Dakujem
hochopepa (49)|25.9.2009 09:47
Mizejí po každé ty samé ikony nebo je to náhodné?
Zkus udělat antivirový test, jednak svým antivirem, a potom některým online antivirem. (např. Kaspersky, Eset) Je možné, že to má na svědomí nějaká breberka co se ti dostala do PC.
Nebo naopak může za to některý program, který má chránit tvůj počítač, kde jsi zakázal spouštění některých programů při startu PC.
Možná by bylo taky dobré, kdyby jsi napsal jaké programy používáš pro ochranu tvého PC
antiviry, hlídání spyware, firewall.
lacream3 (142)|25.9.2009 09:58
virusik to nebude,mam prave po reinstalaci asi tyzden,pouzivam EsetSS v4,Win.Defender a Spyware Doctor,no ten je vypnuty,pouzijem ho len raz za mesiac na kontrolu,Win Defender,je tiez vypnuty,takze bezi len eset.Zakazal som aj spustenie niektorych programov,ale vylucne len tie ktore som si bol isty,ze su nepotrebne.Tie ikony niekedy nabehnu pekne,no viac castejsie je ze sa nespustia a su to zrejme stale tie iste,no zda sa mi ,ze niekedy su to aj ine.Eset ikona sa nespusti urcite a tu som ani nezakazal,ta je stale povolena,aj som ho uz preinstaloval a stale nic....takze neviem,fakt neviem co s tym...
r34ktor (7477)|25.9.2009 10:22
Start ? Spustit ? cmd

Poté zadej následující příkaz:
[code]regsvr32 /u upnpui.dll[/code]
Restartuj. Pomohlo?
lacream3 (142)|25.9.2009 11:09
Prosim Ta ,kde to mam presne zadat,mam po vlozeni cmd zadat OK a vlozit to do toho cierneho okna na tu blikajucu ciarku....?
Image_00001.JPG
pas!k (3765)|25.9.2009 11:14
Ano tam zacnes psat prikaz ktery ti popsal reaktor a potvrdis enterem
lacream3 (142)|25.9.2009 11:25
Tak to teda koukam,ono to funguje na jednicku.Moc krat dekuji. Velmi pekne dakujem,ani neviete ako ste mi pomohli,zasa mam o jeden problem menej.Fakt Dakujem
StD (1963)|25.9.2009 11:37
[quote=lacream3;296158]Tak to teda koukam,ono to funguje na jednicku.Moc krat dekuji. Velmi pekne dakujem,ani neviete ako ste mi pomohli,zasa mam o jeden problem menej.Fakt Dakujem[/quote]

[OT] A aby jsi neodešel 99% obohacen vědomostmi, tak ta "blikající čárka" se jmenuje kurzor (z angl. cursor, =terminus technicus). :thumb [/OT]