reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

JAk obnovit system???

Georginek (2957)|25.9.2009 16:01
Zdravim,
mam takovy problem, brachovi se proste nejak pokazil disk a byla nutna reinstalace. Zkusil jsem Acer recovery, bohuzel asi ty data byli nejak poskozeny a ani na 8 pokus instalace nedobehla do konce. Samozrejme zalohu nemel, takze ten original windows v podobe Acer Recovery je proste pryc.....

Ptam se jestli je mozne si nekde stahnout tuto aplikaci a posleze nainstalovat do notasu. Kdyz jsem instaloval Xp professional, tak jsem tam zadal serial, kterej mel napsanej na zadni strane notasu, ale neproslo to. Musel jsem tam dat sve cislo.

Chtel bych nejak zpatky nahrat tu aplikaci Recovery a pouzit k instalaci original software dodany k tomuto notasu. Koukal jsem na stranky Acer ale nic jsem tam nenasel. Nevi nekdo??????

Acer TravelMate 4602WLMi
XP Professional 32bit
Georginek (2957)|25.9.2009 17:05
Jj,dekuju Ale nejde mi to. Napsal jsem tam ten serial a pise ze neexistuje. A ze se mam zaregistrovat, bohuzel tam to taky pise ze cislo neexistuje. Pocitac je starej 5 let.
xmarek (1676)|25.9.2009 17:11
Acer má podporu pro starší počítače velmi ubohou (ne-li žádnou). To bohužel platí i pro pozáruční opravy notebooků.
r34ktor (7477)|25.9.2009 17:12
Zkus se obrátit na servis.