reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

iiyama ProLite B2206WS - problém

Mithali (2)|28.9.2009 03:08
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mám krátce tento monitor - iiyama ProLite B2206WS - a mam s nim zatim dva problemy. Je pripojen ke staremu PC pres analog, OS je widows xp home a:
1) nepamatuje si moje nastaveni. Tzn nastavim mu pres menu spravnou pozici obrazu, presne podle navodu. Jakmile ale resetartuju pocitac, nebo i jen prepnu uzivatele, tak se nastaveni ztrati a obraz je opet spatne posunut. Uz nevim, jak to nastavit jinak... Nemate nekdo zkusenosti s podobnym chovanim treba i u jinych monitoru?

2) jsem zvykla na lenovo thinkvision l220x a oproti nemu ma tato iiyama velmi nizky maximalni jas. Tzn ten monitor mi prijde hrozne tmavy. Vim, ze je tam rozdil v panelech, ale i tak si vubec nejsem jista, zda je to normalni a nejde o vadu. Nevite, zda je nejaky test/program/cokoliv jak bych si mohla overit, zda je to zalezitost na reklamaci, nebo jenom muj nezvyk? Ten monitor je ve sve kategorii spis drazsi a zacinam mit dojem, ze jsem radsi mela koupit nejaky samsung..

Predem dik za rady,
M.
desktoper (36)|21.12.2009 00:00
Ahoj, zkus zvysit jas softwarove, jak si s tim ten krasavec poradi... Pozice obrazu - nastavujes to v menu displeje nebo v OS? Davas spravne ulozit jako defaultni nastaveni?