Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: nelze přeinstalovat ovladače ati 1950xtx

Nováček
    Registrace
    May 2007

Dobrý den mám winxp profesional a také mám veliký problém.Nemohu přeinstalovat ovladače na grafice ati radeon x1950xtx 512ddr občas se mi stává když vyjedu z nejaké hry,že se mi resetne pc a napíše mi to chybu atidvag.dll a když se snažim přeinstalovat ovladače,tak mi to napíše že : instalační program nemohl nalézt ovladače kompatibilní s vaším hardwarem nebo operačním systémem.Přes nouzový režim to taky nejde.Zkoušel sem i odinstalovat ovladače totaluninstalerem a projet registry regisrty cleanerem.Pokaždé instalaci ovladačů nic akorát se odinstalují a pak už nejdou nainstalovat žádné a musim dat obnovení systému.Když přepnu okna na visty tak to de.Když bych udelal formát xpéček tak by to taky šlo, ale to nemůžu udělat.Poradí někdo pls???
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Zkus tento postup: Odinstaluj ovladače grafické karty, pomocí Driver Sweeperu odeber v nouzovém režimu zbytky ovladačů a nainstaluj ovladače aktuální.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Nelze nainstalovat ovladače pro grafickou kartu Nvidia GTX 470 verze 334.89
    Od Bean v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-02-2014, 17:07
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-02-2014, 11:39
  3. nelze nainstalovat USB ovladače k N5310
    Od WeiShark v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 12-10-2008, 18:58
  4. Jak přeinstalovat XPp
    Od HonzaSi v sekci OS Windows
    Reakcí: 7