reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Která hra vás nejvíce překvapila ?

sokorotor (110)|19.1.2007 13:27
šlo by to ještě napsat trochu jinak...

Která hra vás nejvíce překvapila a od které jste to vůbe nečekali ? A proč.

Mě nejvíce překvapil IL-2 Sturmovik.
A proč ?
Protože jsem si ho koupil jen tak na vyzkoušenou, jelikož jsem si ještě žádný letecký simulátor před IL-2 nekoupil. A co následovalo ? No místo abych si válel šunky někde u vody, tak jsem v tom pařáku pařil IL-2 od rána do večera.
Strávil jsem tak skoro celé léto 2006.
A jak jsem měl mozek změklej od vedra a IL-2, tak jsem si koupil Pacific Fighters... což jsem neměl dělat jelikož od té doby poposlintávám po nové compu. (pacific fighter mi prostě nejdou rozumně rozchodit)
Jackal1 (218)|19.1.2007 13:38
Já jsem čekal hodně od Tomb Raider Legend a nakonec jsem poděkoval tvůrcům za bezvadně udělanou hru. Měl jsem 2 denní zásek a pak jsem hru ještě několikrát opakoval od začátku.
To je hra co mě překvapila. :-)
Fox_VK (14)|1.2.2007 13:41
Při procházení APT repositářů UBUNTU linuxu jsem zavadil o NETPANZER. Čekal jsem něco jednoduchého v grafice DoomII ale nakonce docela překvápko a dost jsme u toho vytuhnul.
wolf007 (653)|1.2.2007 22:51
prekvapila me sveho casu kdyz jsem mel jeste p1 166 hra threat bylo to videne z vrchu pro 3 hrace ... a mohli jste tam jak masit spoluhrace tak i monstra... na svoji dobu super hratelnost i slusnej arzenal ...ale bohuzel to byla shawere verze plnou se mi nezadarilo sehnat
FattalError (24)|2.2.2007 01:12
Já jsem nadšenej z Company of Heroes, válečná strategie a co grafiky týče masakr hadr :thumb vřele doporučuju
mistel (137)|19.3.2008 06:15
ja jsem se nejvice v historii tesil na Rome: total war
...a nezklamala jeste do ted ji mam nainstalovanou a obcas si ji zahraju (vetsinou hraju spis Medieval 2 ale rome ma svoji skvelou atmosferu)
speedsnail (4876)|19.3.2008 16:56
Tak me vzdy prekvapi malicke freeware hry. Ocekavani byvaji nulová ale hratelnost leckdy předčí velké tituly známých firem.

Třeba taková česká freeware hra Řež.
Gridwars (2) (oficialne nesehnatelné, autor to stahnul z webu protoze mu hrozili zalobou za to ze okopiroval Geometry Wars pro xBox)
Crack Attack a jiste dalsi na ktere uz si nevzpomenu.