reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vypalovací programy

W3$cD0n3 (43)|30.9.2009 18:35
Cawte .. mohli by ste mi prosim doporucit naky fajn programek na vypalovani ? .. pouzivam NERO 7 docela v poho .. ale problem je v tom ze se mi nekdy stane ze vypaluju disk pro vice zapisu (v poho vypalim) ale potom kdyz tam chci neco pridat tak se to vypali ale kdyz se jedna treba o Filmy tak uz nejdou prehrat na DVD prehravaci .
'Shrnuti' : Kdyz sem vypaloval nake filmy tak pak sem to shledl na DVD prehravaci potom mi to nestacilo tak jsem si tam jeste nake filmy pres PC vypalil ale jak jsem to pak dal do DVD prehravace napsalo se tam Data ERORR bo neco takoveho ..

Diky za kazdou uzitecnou radu ....
Liqid (410)|30.9.2009 19:02
Mozna by pohomlo to palit mensi rychlosti ale to je jen tip co mi pomohl kdyz mi blba vypalovacka. A ten vypalovaci program muzu doporucit DeepBurner jsou 2 verze a jedna je free druha je placena. kazdopadne pouzivam ho jiz 3 roky a jsem stale spokojen.
Jiziii (796)|30.9.2009 19:35
Když chceš přehrávat v DVD přehrávači musí být DVD uzavřené jinak ho přehrávač nepřehraje
nesmíš povolit možnost přidávat data na disk
W3$cD0n3 (43)|30.9.2009 20:02
fakt . ? ... ale kdyz sem ho jeste nemel uzamknute v poho mi to prehralo jenze az sem tam soupnul dalsi teprv pak nastaly problemy .
Jiziii (796)|30.9.2009 20:16
prostě to DVD uzavři a pujde ti přehrát
je to u ty položky i napsaný když na ni najedeš mišej nebo někde v Neru to píšou
no když je tam jeden film tak to je asi v pohodě ale jak jich je víc tak si s tim většina přehrávačů neporadí je to ožkoušený :)