reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Facebook - farmville

W3$cD0n3 (43)|30.9.2009 18:43
Cf .. mam zalozeny facebook a hraji na nem hru farmville .. uz me to docela prestava bavit porat se o to starat tak jsem si rekl ze si sezenu nake cheaty , mody bo hacky.
Dlouho jsem hledal ale pak jsem nasel jeden program : 'Cheat Engine' .. podle navodu se mi pomoci neho podarilo zacheatovat nastavil jsem si LVL 70 a prachy : 100 000 000 .. jenze kdyz jsem pohrabal zahradu a koupil jsem si neco napsala se mi tam chyba a bylo tam myslim neco 'Cheat G6 ' ,, potom se stranka nacetla poznov a vse co jsem si nahekoval zmizelo do puvodniho stavu.
Hrajeli to nekdo pomuzemi .. bud naky jiny hack , cheat nebo pomoct s tim cheat engine aby sa to neresetlo diki moc za pomoc ...
pas!k (3765)|30.9.2009 21:06
Dokazi jeste pochopit pouziti cheatu ktery do hry implementuje vyrobce (dokazi pochopit znamena ze stejne nechapu jak si nekdo muze kazit hru tim ze si pomuze berlickou .. hrat aspon u me znamena prekonavat uskali hry vlastni silou a mit pak radost z toho ze jsem neco dohral .. vytvoril .,. dokazal.. umistil se sikovnosti v zebricku pred nekym mene sikovnym) Hledat cheat a zduvodnit to tim ze na to nemas cas je hodne zvlastni .. ma rada zni .. nemas na to cas ? Tak to nehrej ! LOCK