Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: 20" HP LP2065 nebo Acer AL2023 nebo ??-)

Nováček Avatar uživatele Ghost_sk
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od button.
    Chci si pořídit nový 20" LCD monitor a nemohu se rozhodnout mezi Hewlett-Packard LP2065 - LCD 20" a LG L2000C-BF - LCD 20"
    Využití převážně hry a internet. Nebo byste měli někdo ještě jiný tip,ale cca do 20tis. Díky:-)
    Moje typy:

• NEC 20WGX2
    • SAMSUNG 215TW
    • ViewSonic VX2025wm

Ja mam ViewSonicka a zatial spokojnost maximalna
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Tyhle HP i LG budou asi fajn, koneckoncu myslim ze pouzivaji stejny S-IPS panel. Me se u HP libi jejich skvela trileta zaruka, kdy ti v pripade problemu dovezou novy kousek az domu

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Chci si pořídit nový 20" LCD monitor a nemohu se rozhodnout mezi Hewlett-Packard LP2065 - LCD 20" a LG L2000C-BF - LCD 20"
    Využití převážně hry a internet. Nebo byste měli někdo ještě jiný tip,ale cca do 20tis. Díky:-)
    Do 20 000? to uz si priplat par korun a mas 24"

Nováček Avatar uživatele button.
    Registrace
    Jan 2007

No nevím,ale ta 24" je už docela veliká.

Registrace
    Jul 2006

No nevím,ale ta 24" je už docela veliká.
    Podle me idealni velikost

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Podle mě lepsí menší a kvalitnější než větší a méně kvalitní ;-)

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Huncut
    Podle mě lepsí menší a kvalitnější než větší a méně kvalitní ;-)
    Ukaz mi nekvalitni LCD s uhloprickou 24" (Acer a jine monitory co nemaji ani DVI vynechej) Uz se tesim na ten dlouhej seznam
    Jinak sorry za OT ale rikat ze cim je monitor vetsi tim ze je mene kvalitni je podle me naprosty blabol.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    Ukaz mi nekvalitni LCD s uhloprickou 24" (Acer a jine monitory co nemaji ani DVI vynechej) Uz se tesim na ten dlouhej seznam
    Jinak sorry za OT ale rikat ze cim je monitor vetsi tim ze je mene kvalitni je podle me naprosty blabol.
    Mně ten můj 21" Samsung připadá malinkej... no ale když se ve firmě posadím před 15" tak se mi chce plakat a obejmout mýho Samsunga.... zkrátka, kdyby byly peníze, určitě bych se 24" miláčkovi nebránil:-) A Acera jsem raději montovat nebudem. Já ani Benq nemusím, ale ten kousek, co má doma Indian, to je pastva pro oko

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

first.indian: Nikdy jsem netvrdil ze cim je monitor vetsim, tim je automaticky horsi. Chtel sem rict, ze ZA STEJNE PENIZE si radeji koupim mensi a kvalitnejsi monitor nez vetsi a mene kvalitni.

Ja bych spis byl zvedavy na tvuj seznam kvalitnich 24" monitoru s cenou do 20k. Jak tak koukam treba na czc.cz, do tehle ceny by se vesly prave jen ty Acer. A to nepocitam ani to, ze se tazatel v tomto threadu pta na monitory cca do 15k a v teto cenove hladine moc 24" nevidim...

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Huncut: diky moc za postrehy, asi do nej teda taky pujdu

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Huncut
    first.indian: Nikdy jsem netvrdil ze cim je monitor vetsim, tim je automaticky horsi. Chtel sem rict, ze ZA STEJNE PENIZE si radeji koupim mensi a kvalitnejsi monitor nez vetsi a mene kvalitni.

Ja bych spis byl zvedavy na tvuj seznam kvalitnich 24" monitoru s cenou do 20k. Jak tak koukam treba na czc.cz, do tehle ceny by se vesly prave jen ty Acer. A to nepocitam ani to, ze se tazatel v tomto threadu pta na monitory cca do 15k a v teto cenove hladine moc 24" nevidim...
    Ono to spis bylo mysleno na "button." ktery podle sestavy v podpisu o penize nouzi nema. Psal ze chce monitor do 20 000,- Pro nej myslim bude vyhodnejsi si priplatit treba 3000 a koupit poradnej 24" monitor. A srovnavat 24" a 20" je podle me hloupost protoze je to uplne jina kategorie. Jen jsem mu chtel proste rict ze kdyz uz shani monitor do 20 000,- tak je proste lepsi si priplatit za 24".
    Ale pokud hleda super ultra kvalitu tak neni problem si za stejne penize za ktere poridis dobry 24" monitor koupit treba 20" EIZO...
    Jinak 24" monitor neni problem koupit pod 20 000,- akorat ze zahranici a musi clovek trochu vedet jak obejit placeni dani a jinych poplatku... (viz. treba zasilkovasluzba.com - zatim jsem to ale nezkousel )
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 02-02-2007 v 22:45

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

No jestli chceš nejlepšího zástupce ve 20" tak i z for je jasný že je to ViewSOnic VX2022 fakt každej si ho chvalí a je to prem.MVA...koukni se zde na recenzi!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od first.indian
    ...
    Ale pokud hleda super ultra kvalitu tak neni problem si za stejne penize za ktere poridis dobry 24" monitor koupit treba 20" EIZO...
    ...
    Tedy vlastne to co jsem tu rikal ja, ze bych spis doporucil :-)

Nováček Avatar uživatele Ghost_sk
    Registrace
    May 2006

No ja by som ti poradil asi priplatit (ak mozes) za ten 24" BenQ FP241W.
    Ten vyzera naozaj dobre.Ako uz Boboco spominal ani ja nemusim znacky ako ACER,BENQ alebo PRESTIGIO, ale konkretne tento model od Benqu sa mi osobne velmi pozdava.
    Takto si nejak predstavujem moj dalsi monitor.Velka uhlopriecka, full HD rozlisenie, kvalitna technogia S-PVA, mnozstvo vstupov a vystupov (hlavne HDMI sa mi rada),PIP, zobrazenie 1:1 ....No proste ideal...
    Keby to bol napr SAMSUNG,NEC,ViewSonic tak proste super... ale cena by tam bola vysia.
    BENQ si tymto monitorom u mna vyrazne zlepsil reputaciu.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 15-07-2009, 16:27
  2. Jak poznám, zda-li mám SATA , nebo SATAII, nebo eSATA, jestli mám "I" , nebo "L"
    Od pavelson v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 16-11-2008, 17:38
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-09-2008, 17:22
  4. LCD: HP LP2065 nebo je něco lepšího.?
    Od Withman v sekci Monitory
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 08-02-2008, 20:52
  5. LCD: HP LP2065 nebo Samsung LCD 204B ...vas nazor?
    Od mycchall v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-07-2007, 22:07