reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MX Revolution ?? Je opravdu tak dobrá ??

Jackal1 (218)|21.1.2007 08:54
Zvažuji koupi myši od Logitechu - MX Revolution, je opravdu tak dobrá, jak se všude píše ?? Máte jí někdo a jaké zkušenosti máte ?? Jakej je soft dodávanel k myši ?? Jak je to s nastavením tlačítek, mohu za každé si nastavit co já budu chtít ?? Díky. :-)
first.indian (683)|21.1.2007 11:50
[QUOTE=Jackal1]Zvažuji koupi myši od Logitechu - MX Revolution, je opravdu tak dobrá, jak se všude píše ?? Máte jí někdo a jaké zkušenosti máte ?? Jakej je soft dodávanel k myši ?? Jak je to s nastavením tlačítek, mohu za každé si nastavit co já budu chtít ?? Díky. :-)[/QUOTE]
Fuj tohle neni mys ale prerostlej potkan :) A ze by ji vsude chvalili?
Cujo11 (54)|21.1.2007 11:57
tohle je fakt mys vhodna tak pro psani ve wordu
Jackal1 (218)|21.1.2007 12:08
[QUOTE=first.indian]Fuj tohle neni mys ale prerostlej potkan :) A ze by ji vsude chvalili?[/QUOTE]

Rád bych slyšel hlas lidu, zatím je dost drahá, abych jí koupil bez nějakého hodnocení. :-)
Jackal1 (218)|21.1.2007 12:08
[QUOTE=Cujo11]tohle je fakt mys vhodna tak pro psani ve wordu[/QUOTE]
No to snad zas ne !
Cujo11 (54)|21.1.2007 12:33
[QUOTE]Odezva tedy činí 8 milisekund (+ odezva vzduchem šířeného signálu "myš - receiver")[/QUOTE]
citace z pct recenze..
tzn ze je na hry absolutne nepouzitelna, jako kazdy bezdrat
pas!k (3765)|21.1.2007 15:03
[QUOTE=Cujo11]citace z pct recenze..
tzn ze je na hry absolutne nepouzitelna, jako kazdy bezdrat[/QUOTE] Hraju na bezdratu a nemam stim sebemensi problem ;)
first.indian (683)|21.1.2007 16:34
[QUOTE=pas!k]Hraju na bezdratu a nemam stim sebemensi problem ;)[/QUOTE]
njn je ale hrat a hrat ;)
stejne jako nekdo rekne mam trabanta a jedu :D nebo mam Subaru Impreza a jedu :) Ucel splni oboji tj ale nekdo chce vic :)
Mimochodem perfektni test mysek je treba tady: http://www.esreality.com/?a=post&id=1265679
pas!k (3765)|21.1.2007 19:33
[QUOTE=first.indian]njn je ale hrat a hrat ;)
stejne jako nekdo rekne mam trabanta a jedu :D nebo mam Subaru Impreza a jedu :) Ucel splni oboji tj ale nekdo chce vic :)
Mimochodem perfektni test mysek je treba tady: http://www.esreality.com/?a=post&id=1265679[/QUOTE]
Myslim ze sem toho nahral hodne abych mel sanci to posoudit :) za poslednich par let D2, SC, CSS, a ted Guildwars uz vice jak rok .. nyni mam mrkvosofti 6000 a opravdu spokojenost v cem by jako mel byt problem ?
first.indian (683)|21.1.2007 19:52
[QUOTE=pas!k]Myslim ze sem toho nahral hodne abych mel sanci to posoudit :) za poslednich par let D2, SC, CSS, a ted Guildwars uz vice jak rok .. nyni mam mrkvosofti 6000 a opravdu spokojenost v cem by jako mel byt problem ?[/QUOTE]
Kazdej HRAC ti povi ze bezdrat je na prd ;) a nelze jinak nez s nimi souhlasit :)
Jackal1 (218)|21.1.2007 20:31
[QUOTE=first.indian]Kazdej HRAC ti povi ze bezdrat je na prd ;) a nelze jinak nez s nimi souhlasit :)[/QUOTE]
Asi jsi toho dost nahrál, to ti neberu, ale já hraju často a dohrál jsem spoustu her a opravdu mi nevadí, že mám set od Logitechu, dobrej, ale bezdrátovej. :-)
Určitě myšky s kabelem s vysokým dpi jsou asi jemnější a při hře přesnější na pohyb, ale nikdy mi nevadila bezdrátová myš, vždycky se trefím, když zamířím. :-)
Black tgfh (143)|21.1.2007 20:43
No, po čase si zvykneš na jakoukoliv myšku, ale myslím, že je blbost připlácet víc kč, abys měl bezdrát. Pokud zrovna neležíš v posteli když hraješ, tak bych volil klasickou drátovou myš.
Jackal1 (218)|21.1.2007 21:02
[QUOTE=Black tgfh]No, po čase si zvykneš na jakoukoliv myšku, ale myslím, že je blbost připlácet víc kč, abys měl bezdrát. Pokud zrovna neležíš v posteli když hraješ, tak bych volil klasickou drátovou myš.[/QUOTE]
To je věc názoru, já už bych kabel nechtěl nikdy, byl jsem omezenj kabelem, to mě strašně vadilo, ale jak říkám, je to věc názoru a zvyku. Já si na kabel prostě nezvyk. :-)
first.indian (683)|21.1.2007 21:13
No kamos ma treba Logitech Cordless Desktop MX3000 Laser CZ ale na hrani CS 1.6 ma dratovou klavesnici a MX518 ;) s tim bezdratem je naprosto levej a nic netrefi. Zkousel s nim hrat nekolikrat a vzdy to dopadlo spatne :D Tak jsem ho taky zkusil a musim potvrdit ze bezdrat na hry nebrat :) a dalsi kamos ma treba Microsoft Wireless Optical Desktop Elite Bluetooth a je to to same. Na CS 1.6 ma taky MX 518 :)
Jackal1 (218)|21.1.2007 21:31
[QUOTE=first.indian]No kamos ma treba Logitech Cordless Desktop MX3000 Laser CZ ale na hrani CS 1.6 ma dratovou klavesnici a MX518 ;) s tim bezdratem je naprosto levej a nic netrefi. Zkousel s nim hrat nekolikrat a vzdy to dopadlo spatne :D Tak jsem ho taky zkusil a musim potvrdit ze bezdrat na hry nebrat :) a dalsi kamos ma treba Microsoft Wireless Optical Desktop Elite Bluetooth a je to to same. Na CS 1.6 ma taky MX 518 :)[/QUOTE]
No já to vidím, že je taky o šikovnosti, mě bezdrát vůbec nevadí a asi nebudu sám. Netvrdil bych bezdrát na hry NEBRAT !! To prostě není pravda. :-)
Black tgfh (143)|21.1.2007 21:39
[quote=first.indian]No kamos ma treba Logitech Cordless Desktop MX3000 Laser CZ ale na hrani CS 1.6 ma dratovou klavesnici a MX518 ;) s tim bezdratem je naprosto levej a nic netrefi. Zkousel s nim hrat nekolikrat a vzdy to dopadlo spatne :D Tak jsem ho taky zkusil a musim potvrdit ze bezdrat na hry nebrat :) a dalsi kamos ma treba Microsoft Wireless Optical Desktop Elite Bluetooth a je to to same. Na CS 1.6 ma taky MX 518 :)[/quote] Tady jde hodně o zvyku a šikovnosti, rozhodně bych netvrdil, že bezdrát je na hry na nic, třeba takového HOMM5 v posteli 2 metry od obrazovky.....no, to bych si nechal líbit.:)
first.indian (683)|21.1.2007 21:57
[QUOTE=Jackal1]No já to vidím, že je taky o šikovnosti, mě bezdrát vůbec nevadí a asi nebudu sám. Netvrdil bych bezdrát na hry NEBRAT !! To prostě není pravda. :-)[/QUOTE]
Ukaz mi profi hrace co hraje s bezdratem :D
//edit: ok ja zapomnel na hrace strategii a pomalych her. Ok tak tam bych se optiky nebal ale pro hrace akcnich her si dovolim napsat NEBRAT bezdrat ;)
Jackal1 (218)|21.1.2007 22:18
[QUOTE=first.indian]Ukaz mi profi hrace co hraje s bezdratem :D
//edit: ok ja zapomnel na hrace strategii a pomalych her. Ok tak tam bych se optiky nebal ale pro hrace akcnich her si dovolim napsat NEBRAT bezdrat ;)[/QUOTE]
Honíš to do extrému, nemusím být přece hned profi hráč o tom to přece není. :-)
Nechme toho, je to prostě věc názoru a šikovnosti. :-)
mech13 (5526)|21.1.2007 23:55
[QUOTE=first.indian]//edit: ok ja zapomnel na hrace strategii a pomalych her. Ok tak tam bych se optiky nebal ale pro hrace akcnich her si dovolim napsat NEBRAT bezdrat ;)[/QUOTE]
tak jestli si mylsis ze strategie jsou pomale, tak jsi vedle:) spolubydla docela slusne hrava wara3 a mam problemy stihat co vubec dela kdyz mu stojim za zadama. leva ruka zbesile lice po klavesnici mys se taky nezastavi... rozhodne bych nerikal, ze strategie jsou pomale... to tak mozna u singlu red alertu se clovek naji
first.indian (683)|22.1.2007 00:16
[QUOTE=mech13]tak jestli si mylsis ze strategie jsou pomale, tak jsi vedle:) spolubydla docela slusne hrava wara3 a mam problemy stihat co vubec dela kdyz mu stojim za zadama. leva ruka zbesile lice po klavesnici mys se taky nezastavi... rozhodne bych nerikal, ze strategie jsou pomale... to tak mozna u singlu red alertu se clovek naji[/QUOTE]
No tim editem jsem myslel treba ten HoMM5 o kterem psal Black tgfh ;) W3 je hodne rychlej to je fat :) a treba Supreme Commander taky ;) Ale tak to by se dalo mluvit o kazde hre zvlast :) Proste podle me na rychle hry se bezdrat nehodi a na pomale (treba tahove strategie) je to jedno co mate za mys, protoze tam vam rychlost mysi stejne nepomuze... :p
pas!k (3765)|22.1.2007 08:32
[QUOTE=first.indian]No kamos ma treba Logitech Cordless Desktop MX3000 Laser CZ ale na hrani CS 1.6 ma dratovou klavesnici a MX518 ;) s tim bezdratem je naprosto levej a nic netrefi. Zkousel s nim hrat nekolikrat a vzdy to dopadlo spatne :D Tak jsem ho taky zkusil a musim potvrdit ze bezdrat na hry nebrat :) a dalsi kamos ma treba Microsoft Wireless Optical Desktop Elite Bluetooth a je to to same. Na CS 1.6 ma taky MX 518 :)[/QUOTE] LOl a jako to ze je nekdo lempl znamena ze vsechny bezdraty jsou spatne ? Je to jen a pouze o zvyku .. kdybych hhral dva roky cs na mx a pak presel na mrkvosofti bezdrat samozrejme ze trefim kulove ale za mesic by to vypadalo jinak ;)
Cujo11 (54)|22.1.2007 18:35
pas!k kdyz das ty dve mysi vedle sebe tak jen blb by si koupil bezdrat(nehlede na hmotnost)
pas!k (3765)|23.1.2007 06:24
[QUOTE=Cujo11]pas!k kdyz das ty dve mysi vedle sebe tak jen blb by si koupil bezdrat(nehlede na hmotnost)[/QUOTE] No to zase zalei jen a pouze na zvyku :)
SmartMole (297)|23.1.2007 08:25
Je to jednoduché...pokud chcete myš na hry (fps, klikací strategie) tak nemáte jinou volbu než drátové myši. Vyplývá to i z logiky věci, bezdrátové myši jsou těžké a mají pro hráče veliké zpoždění.

No, a pokud nejste příznivcem těchto her, tak klidně můžete zvolit bezdrátovou myš. Jsou modely, které mají velmi kvalitní snímání a hodí se i na grafiku. Nicméně je důležité dbát na výdrž myši a také kvalitu bezdrátového připojení.

Každopádně bezdrátové myši na hry ne!!! A kdo tvrdí, že je to jedno, je pako, které buď nevyzkoušelo ten rozdíl nebo žije v sebeklamu.
pas!k (3765)|23.1.2007 09:21
[QUOTE=SmartMole]Je to jednoduché...pokud chcete myš na hry (fps, klikací strategie) tak nemáte jinou volbu než drátové myši. Vyplývá to i z logiky věci, bezdrátové myši jsou těžké a mají pro hráče veliké zpoždění.

No, a pokud nejste příznivcem těchto her, tak klidně můžete zvolit bezdrátovou myš. Jsou modely, které mají velmi kvalitní snímání a hodí se i na grafiku. Nicméně je důležité dbát na výdrž myši a také kvalitu bezdrátového připojení.

Každopádně bezdrátové myši na hry ne!!! A kdo tvrdí, že je to jedno, je pako, které buď nevyzkoušelo ten rozdíl nebo žije v sebeklamu.[/QUOTE] A kolik si toho vzivote nahral ? :) Krom min a soliteru :) BTW je zajimave kolik hracu napriklad css pouziva mx1000 coz je taky bezdrat na netu je nekde dokonce navod jak tuhle mys odlehcit .. Tato mys uz se hojne pouzivala mezi hraci v dobach ky jsem css hral aktivne coz bude tak rok a pul mozna dva ..
Jackal1 (218)|23.1.2007 09:30
[QUOTE=SmartMole]Je to jednoduché...pokud chcete myš na hry (fps, klikací strategie) tak nemáte jinou volbu než drátové myši. Vyplývá to i z logiky věci, bezdrátové myši jsou těžké a mají pro hráče veliké zpoždění.

No, a pokud nejste příznivcem těchto her, tak klidně můžete zvolit bezdrátovou myš. Jsou modely, které mají velmi kvalitní snímání a hodí se i na grafiku. Nicméně je důležité dbát na výdrž myši a také kvalitu bezdrátového připojení.

Každopádně bezdrátové myši na hry ne!!! A kdo tvrdí, že je to jedno, je pako, které buď nevyzkoušelo ten rozdíl nebo žije v sebeklamu.[/QUOTE]
Podle mě, je pako ten, kdo má tento názor " Každopádně bezdrátové myši na hry ne!!! ", buď jsi nikdy nehrál, nebo jen mluvíš, aby jsi mohl něco říkat. Hraju dost a mám bezdrátovou myš a jsem naprosto spokojenej. Určitě z drátem jsou profi myši na hraní, ale mě drát svazuje, hraju dobře na bezdrátové a nijak nejsem horší než ostatní z drátem !!
Už toto téma běží ůplně někam jinam. Chtěl jsem jsem názor jen na tu myš !!
Je to o šikovnosti, tak přece jen proto, že umím hrát z bezdrátovou, nemusím být pako a přesto budu říkat, že i z bezdrátovou se můžou hrát hry a v pohodě !!!!! Když je trouba a je levej na hry, tak ani z drátem myš nepomůže !!!
SmartMole (297)|23.1.2007 10:43
[quote=Jackal1]Podle mě, je pako ten, kdo má tento názor " Každopádně bezdrátové myši na hry ne!!! ", buď jsi nikdy nehrál, nebo jen mluvíš, aby jsi mohl něco říkat. Hraju dost a mám bezdrátovou myš a jsem naprosto spokojenej. Určitě z drátem jsou profi myši na hraní, ale mě drát svazuje, hraju dobře na bezdrátové a nijak nejsem horší než ostatní z drátem !!
Už toto téma běží ůplně někam jinam. Chtěl jsem jsem názor jen na tu myš !!
Je to o šikovnosti, tak přece jen proto, že umím hrát z bezdrátovou, nemusím být pako a přesto budu říkat, že i z bezdrátovou se můžou hrát hry a v pohodě !!!!! Když je trouba a je levej na hry, tak ani z drátem myš nepomůže !!![/quote]
Nikdo netvrdí, že nemůžete hrát dobře, nikdo neřekl, že nemůžete rozsekat "machra" s G5. Jde jen o to, že pokud byste přešel na kvalitní herní drátovou myš, budete hrát lépe. Samozřejmě, že ne hned, ale poté, co si na tu myš zvyknete. Chápete?

To že se někdo nechal zlákat marketingem logitechu a koupil si mx1000, to je jeho problém, nicméně to není žádný argument, že je to dobrá herní myš. Už by Vám mohlo napovědět to, že jsou návody na odlehčení. Navíc optika MX1000 není nic moc. Byla první a tak má své neduhy.

Jinak MX Revolution je opravdu navrhovaná do kanceláře či k multimediálním sestavám.
SmartMole (297)|23.1.2007 10:52
Jinak k té myši. Myslím, že výrobce velmi dobře popisuje, nač je myš určená:

" Overview

The world´s most advanced mouse.

Smarter, faster, and fully-loaded, the MX™ Revolution gives you powerful new controls that will streamline the way you work. Logitech´s innovative MicroGear™ Precision Scroll Wheel lets you fly through long documents at hyperspeed, or switch to precise click-to-click scrolling for navigating lists, slides, and image collections. Toggle between open documents with the convenient Quick-Flip thumb wheel, or search the Web by highlighting a word or phrase and pressing the Search button."


Řekl bych, že je to velmi dobrá myš, ale opravdu k tomu účelu, pro který byla navržená.
pas!k (3765)|23.1.2007 10:55
Koncim s timhle ot .. jen bych k tomu dodal .. ze opravdu zalezi na uzivateli a neni pravda ze nekdo bude hrat lepe s mysi jen proto ze je dratova znam hrace kteri meri dva metry a maji tlapu jako medved a naopak jim tezka vetsi mys sedi .. ale je zbytecne na toto tema tady dal rozjizdet flame :) Tohle je o jine mysi a souhlasim s tim ze konretne tenhle typ pro hrani asi vhodny nebude .. ale opakuji netyka se to vsech bezdratu .. KONEC :)
Jackal1 (218)|23.1.2007 11:19
[QUOTE=pas!k]Koncim s timhle ot .. jen bych k tomu dodal .. ze opravdu zalezi na uzivateli a neni pravda ze nekdo bude hrat lepe s mysi jen proto ze je dratova znam hrace kteri meri dva metry a maji tlapu jako medved a naopak jim tezka vetsi mys sedi .. ale je zbytecne na toto tema tady dal rozjizdet flame :) Tohle je o jine mysi a souhlasim s tim ze konretne tenhle typ pro hrani asi vhodny nebude .. ale opakuji netyka se to vsech bezdratu .. KONEC :)[/QUOTE]
Souhlasím a už je asi zbytečné to dál rozebírat, prostě názory jsme si napsali a je normální, že je máme odlišné. :-)
radekhulan (215)|28.1.2007 01:16
"Je opravdu tak dobrá?" Ne. Revolution je opravdu tak špatná. Je to zastaralá těžká pomalá bezdrátová myš s jen 800dpi.
Mechanus (10)|14.12.2007 08:19
Když pominu , všem zcela jistě známý, páně RH extremismus, tak musím říct, že osobně bych Revolution nebral. Je opravdu poněkud "přerostlá". Možná pro někoho s "přerostlou pazourou", ale pro někoho s normální rukou určitě ne. Samozřejmě je to otázka preferencí. Mě osobně vyhovují tvarem jiné myšky než styl výřezu pro palec. Mám Razer Diamondback a neměnil bych, dostatečně citlivá, dlouhá, pro někoho s malou rukou jako já fajn.
Jinak do bezdrátu bych osobně nešel. Levné mají odezvy, že ani v systému se stím nedá pracovat a dávat za myš přes 1200 korun mi přijde jako hloupost. Navíc i při "běžné" práci je poznat větší citlivost myši a pohodlí.