Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Integravana a PCI-E graficka karta

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mel bych dotaz jestli je mozne mit ve Windows zaroven aktivni integrovanou i pridanou PCI-E grafickou kartu zaroven.

Potreboval bych totiz mit ruzne rozliseni pro DVI a D-SUB vystup, ale pritom stejny obraz.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Obavam se, ze mit zaroven funkcni integrovanou a PCI-E grafiku nepujde. To, co popisujes ale resi temer vsechny ovladace. Mit stejnej obraz na dvou monitorech s jinym rozlisenim neni problem. Jmenuje se to obycejne dualview, vice monitoru, atd.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Duální zobrazení při kombinaci diskrétní VGA a integrované grafiky bohužel možné není, ideální je pořídit grafickou kartu se dvěma požadovanými videovýstupy.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

grafickou kartu ktera ma oba pozadovane vystupy jsem si poridil, problem je, ze v ovladaich se mi nedari za zadnou cenu nastavit ruzne rozliseni

graficka karta je ATI X300SE a ovladace mam zhruba mesic stare
    nastavil jsem rezim "clone", ale ten mi automaticky zamkne nastaveni druhe obrazovky, takze rozliseni nemuzu zmenit

ma s tim nekdo zkusenoti v grafickych ovladacich od ATI?

vpe vpe je offline
    Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Mrkni se na toto, me to normalne jde, ale samozrejme je to jina plocha, neniu to ta sama, jak se dela clone s Ati netusim.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: VlastnostiZobrazeni.JPG 
Zobrazení: 180 
Velikost: 36.9 KB 
ID: 1011  

Podobná témata

1. grafická karta
    Od Arasis v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-07-2010, 22:47
  2. Radeony: Graficka karta do AGP
    Od Heevy v sekci Grafické karty