reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavy, notebooky a PDA: jáky notebook vybrat

Neregistrovaný (0)|4.10.2009 13:22
Jméno tazatele: dr.dzusik

Znění dotazu:
zdrávým všechny.chci se vás optat jestli by jste mi pomohli s výběrem notebooku.chci si koupit notebook kolem 15tis +,- chci vás poprosit protože tomu určitě rozumíte co by jste mi poradili.chtěl bych to převážně na hry.mám vyhlidlý hp probook 4510s na alza.cz.a ještě jestli je lepší grafická karta od nvidia nebo ati radeon.děkuji všem s pomocí s výběrem.děkuji

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:
grapherX (888)|4.10.2009 13:23
Upřesni ještě, jak moc bude notebook přenášen. Jakou prioritu má výdrž baterie. S Operačním systémem nebo bez ?
matyyy (2527)|4.10.2009 13:31
herní ntb v dané cenové kategorii neexistuje
většina grafických karet davaných do ntb je z kategorie nižší/střední low-end nebo totální odpad
jejich největší funkcí je akcelerace videa nikoliv hry
HD4330 je podtaktopvaný radeon hd4350 jeho výkon bude na úrovni integrované grafiky hd3200 (chipset amd 780g)
pas!k (3765)|4.10.2009 14:28
Jak jiz bylo receno herni notebook za +- 15 je vtip .. nic na cem bys mel vykon pro hrani her v takove cenove relaci nesezenes .. ale za ty same penize poskladas slusnou herni stanici .. tak si prvne setrid priority chces hrat hry nebo mobilni zarizeni ?
¨
Navic nechapu proc zakladas duplicitni temata

Pro nove prichozi resi se to zde https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=39729